1

Temat: Zły gotyk boli przez całe życie...

http://sorrow-of-roses.prv.pl/
http://goth-goth.prv.pl/

Gotyk to najśmieszniejsza subkultura, jaką widziałam [i słyszałam] wink A niektórzy toto nawet z metalami mylą wink

2

Odp: Zły gotyk boli przez całe życie...

Kolega paradox porownał podpunkty ze stronki www.goth-goth.prv.pl do tekstów "rydzykowej propagandy". Do mnie odnoszą sie punkty:

6.Słucha gotyckiej lub jakiejkolwiek innej anty-socjalnej muzyki. (Marylin Manson twierdzi, że jest antychrystem i wypowiada się publicznie przeciwko Panu. Proszę, wyrzuć takie płyty kompaktowe NATYCHMIAST.)
7.Zadaje się z innymi ludęmi, którzy ubierają się, zachowują i mówią ekscentrycznie.
14.Narzeka na nudę.
15.Śpi bardzo długo lub bardzo mało.
16.Czesto nie spi w nocy.
18.Żąda często prywatności.
19.Spędza bardzo dużo czasu samotnie. (niestety) sad
21.Nalega, by spędzać czas z przyjaciółmi bez uczestnictwa dorosłego.
22.Nie szanuje autorytetu nauczycieli, duchownych, zakonnic, starszych itp.
25.Bardzo dużo je lub bardzo mało je.
28.Ogląda telewizję kablową lub inne skorumpowane media. (Zapytaj się w lokalnej parafii jakie programy telewizyjne są odpowiednie dla Twego dziąecka.)
śż
29.Gra w gry komputerowe, które sa brutalne.
30.Nadużywa internetu.
31.Kreśli symbole satanistyczne lub/i brutalnie potrząsa głową w rytm muzyki. (szczególnie, bo mam długie włosy)
33.Wykazuje zainteresowanie seksem. (szczerze mówiąc długo zastanawiałem sie czy to zaznaczyć, ale jednak zaznaczyłem)
34. to pozostawie bez komentarza
37.Twierdzi, że jest gothem. (może być)

"Je**ć leszczy z lamusami się nie pieścić"

3

No i co, może tak nie jest?

Ja zaobserowowałem:
1.Regularnie nosi czarną odzież.
6.Słucha gotyckiej lub jakiejkolwiek innej anty-socjalnej muzyki. (Marylin Manson twierdzi, że jest antychrystem i wypowiada się publicznie przeciwko Panu. Proszę, wyrzuć takie płyty kompaktowe NATYCHMIAST.) (nie mam kompaktów Mansona, ale zajmują pewną część mojej satanistyczej playlisty Winampa - na chwilę obecną równi 2780 kawałków i szybko zbliża się do wymarzonych pięciu tysięcy)
7.Zadaje się z innymi ludęmi, którzy ubierają się, zachowują i mówią ekscentrycznie.
9.Wykazuje rosnące zainteresowanie tematami: śmierć, wampiry, magia, vodoo i innymi, które dotyczą szatana.
13.Tnie się, przypala lub robi sobie krzywdę w kazdy inny sposób. (lub w inny sposób - chodzę do szkoły, a potem nie uczę się przez kilka tygodni z rzędu NIC z tego, co kochany prof. stasiak zadał)
14.Narzeka na nudę.
Czesto nie spi w nocy.
17.Nie lubi światła słonecznego oraz innego światła.
19.Spędza bardzo dużo czasu samotnie.
28.Ogląda telewizję kablową lub inne skorumpowane media. (Zapytaj się w lokalnej parafii jakie programy telewizyjne są odpowiednie dla Twego dziecka.)
30.Nadużywa internetu.
31.Kreśli symbole satanistyczne lub/i brutalnie potrząsa głową w rytm muzyki.
37.Twierdzi, że jest gothem. (jak pzeczytałem ten tekst, zacząłem tak o sobie mówić)

Not bad, yeah? Mahdi, kiedy idziemy do psychologa? A może jeszcze jacyś chętni? Może dostaniemy jakieś zniżki dla grup zorganizowanych.

4

Skoro już jesteśmy w temacie - polecam to:
http://strefa.rockmetal.art.pl/artykuly/pamietnik.htm

Niektórym osobom spotykanym na ulicy by się to przydało... lol lol lol

5

1.Regularnie nosi czarną odzież.
2.Ubiera koszulki z nazwą lub wizerunkiem rockowej grupy muzycznej.
5.Wykazuje zainteresowanie w tatuażach i piercingach.
6.Słucha gotyckiej lub jakiejkolwiek innej anty-socjalnej muzyki. (Marylin Manson twierdzi, że jest antychrystem i wypowiada się publicznie przeciwko Panu. Proszę, wyrzuć takie płyty kompaktowe NATYCHMIAST.)
8.Nie wykazuje zainteresowania w takich czynnościach jak: czytanie Biblii, modleniu się, chodzeniu do koscioła lub uprawianiu sportu.
9.Wykazuje rosnące zainteresowanie tematami: śmierć, wampiry, magia, vodoo i innymi, które dotyczą szatana. :arrow: (o mój boże!)
[:?cenzura:?]
14.Narzeka na nudę.
16.Czesto nie spi w nocy.
17.Nie lubi światła słonecznego oraz innego światła.
20.Żąda czasu sam na sam ze sobą oraz ciszy.(Prawdopodobnie to po to, by Twoje dziecko mogło rozmawiać ze złymi mocami poprzez medytację.)
23.Żle zachowuje się w szkole.
24.Â?le zachowuje się w domu.
26.Je żywność gotycką. :arrow: (wlasnie jem gotycki ryż z gotyckimi warzywami)
28.Ogląda telewizję kablową lub inne skorumpowane media. (Zapytaj się w lokalnej parafii jakie programy telewizyjne są odpowiednie dla Twego dziecka.)
30.Nadużywa internetu.
31.Kreśli symbole satanistyczne lub/i brutalnie potrząsa głową w rytm muzyki.
32.Tańczy poruszając się prowokacyjnie i seksualnie. :arrow: (że co? big_smile)
33. (lol? big_smile)
34. (lol? big_smile)
37.Twierdzi, że jest gothem. (...!)

AD.:
Pamietnik kindermetala tongue
"z black metalu to lubie tylko marliyna mansona" big_smile

:arrow:

gotyk to najśmieszniejsza...

:?

AnhedoniA

6

14.Narzeka na nudę.
30.Nadużywa internetu.

26.Je żywność gotycką.  - wytłumaczcie mi co to jest  :?:  roll

a tak na serio to nie mam zdania co do takich rzeczy ... lol  lol  lol

Panowie wojacy, hulamy
Przeklęci STÂ!D DO WIECZNOŚCI,
Zlituj się, Boże, nad nami !
Hej, ho, hej !

7

nie uważam żeby gotyk był śmieszny... mnie najbardziej śmieszą dresiarze no i co? Zgadzam się że gotyk jest często mylony z metalami, ale uważam że oby dwie subkultury są bardzo fajne tongue

"Algebra dresów.

Dresy tworzą przestrzeń dresową. Dresem tworzącym przestrzeń dresową, czyli dresorem jest dres pomnożony przez odwrotność długości własnego bejsbola.
Dresy cechuje asocjacyjność (chętnie łącza się w grupy, przy czym obojętne jest, czy przechodnia biją razem dres1 i dres2, a dres3 pomaga, czy też odwrotnie). Ważna cechą jest także komutatywność, co znaczy, że dresy mogą bić naprzemiennie.
Ważnym aksjomatem jest postulowanie istnienia dresa zerowego (mało trenował), oraz dresa przeciwnego (w każdym stadzie trafi się czarna owca).
Działania dresów (i na dresach) tworzą dresową przestrzeń funkcyjną. Można udowodnić, że każda funkcja dresowa jest rozwijalna w szereg, jednak przeprowadzenie takiego dowodu jest najwyższym stopniu niewskazane. Równie niepożądane jest dowodzenie, że każda funkcja dresowa w przestrzeni dresowej (ob.) jest bejsbolizowalna.
Bejsbolowa niezależność dresowa. Mówimy, ze dresy są bejsbolowo niezależne, jeżeli nie musza pożyczać kija od kolegi. Ilość dresów bejsbolowo niezależnych nazywamy wymiarem przestrzeni dresowej. Bar jest to zbiór dresów bejsbolowo niezależnych. Rozkład dresa w barze jest jednoznaczny.
Dresowe przestrzenie bejsboliczne.
Aksjomatykę d.p.b po raz pierwszy sformułowali Haustodt i Chtachet (nie mieli już drugiej okazji). Znamienne jest także to, że znany badacz topologii dresów, Japończyk Taki-Bourbaki nazwał d.p.b przestrzeniami polskimi.
Def. Niech X będzie pewnym zbiorem dresów (x), a P zbiorem przechodniów (p). Funkcję x(p), odwzorowującą P na R (reanimacje) taką, że każdy x zawiera się w R (przychodzi dobić ofiarę), przy czym x jest nieujemny w sensie Wassermanna, spełniającą warunki:
1 Symetrii: nie ma znaczenia, czy przechodnia bije dres1, czy dres2;
2 Nierówności sił: dwa dresy: dres1, bijący przechodnia x i y, oraz dres2, bijący przechodnia y i z, SA razem co najmniej tak samo silni (a może i silniejsi) niż dres bijący przechodniów x i z.
3 Tożsamości położenia: jeżeli przechodzień bity jest jednocześnie przez dwóch dresów, to znaczy, że są oni w tym samym miejscu, nazywamy bejsbolową odległością cmentarną.
Jeżeli spełnione są tylko warunki 1 i 2, to funkcje te nazywamy bejsbolową odległością kaleką (przechodzień p zdąży uciec przed drugim dresem, ale okupi to ciężkim uszkodzeniem ciała).
Ciągi Dresy'ego
Ciąg dresów nazywa się ciągiem Dresy'ego, gdy dla każdego silnego (niezerowego) dresa w ciągu alkoholowym można znaleźć dwu silnych przechodniów, którzy i tak nie daliby mu (z dokładnością do znaku) rady.
A?wiczenia:
1 Pokazać, że p.d.b jest zupełna.
2 Pokazać, że na granicy ciągu Dresy'ego rzadko kiedy stoją WOPiści."

I co wy na to?

ME, MYSELF AND I
THAT'S ALL I GOT IN THE END

8

Co my na to?

My na to:

O, k(w tym momencie włączyła się wszechobecna cenzura, której nie ma)!

9

Najmroczniejsze TRIO piekła

strzec się wink

10

Parodia matriksa? Woęny w roli Morfeusza smile

11

do zainteresowanych: przejrzeć sobie cały folder "drzewa" na tym serwerze wink

do Mahdiego: a ja jestem Trinity, sese ^^

12

Przejrzałem wszystko co się dało, nie tylko "drzewa". Niektóre zdjęcia są, nie powiem, całkiem, całkiem interesujące.

13

:podejrzliwy: :>

myślałam, że mnie jakiś moderator zgarnie za taki offtop, a tu proszę big_smile jupi big_smile :*

14

Tamtędy zawsze ze szkoł wracam (chyba nie pomyliłem lokacji).

co do Trinity, do ona chyba nie była blondynką, była? Powiedziałem tylko pierwsze skojarzenie z tamtym zdjęciem tongue.

P.S. A Morfeusz był czarny tongue

15

Czarny, nie mylić z ciemnym.

PS. Scully, tutaj (w tym temacie) OT był uskuteczniany już parę razy. ZAwsze mogę pociąć temat, ale po wała? Czegobyśmy teraz tu nie pisali, wychodzi nam Chumor.
Ort. był celowy.

16

Wypadlo na to ze jestem gotem i to jak cholera. A ja w pelnej nieswiadomosci zylem przez cale moje zycie.

"...Więc kimże w końcu jesteś?

-Jam częścią tej siły,
która wiecznie zła pragnąc,
wiecznie czyni dobro. (...)"