Temat: Nasz zespół

ten temat jest adresowany do osób które mają zdolności muzyczne i grają na jakimś instrumencie... 8)  bo planuje z kumplem założyć  :idea: zespół... :idea:  :chciwy:  będziemy grac praktycznie wszystko - co nam sie spodoba...  :mrgreen: ale głownie chyba rockowe kawałki... szukamy ludzi chętnych do naszego zespołu, ja gram na gitarze - mam elektryka (po za tym skonczylem szkole muzyczna na pianino, a na gitarce sie nauczyłem grać sam :] )i kumpel tez gra na elektryce...  :twisted:
Jeśli jest ktos chetny to najlepiej napisac prywatna wiadomosc lub e-mail... noi post oczywiscie zostawic :]

chyba ze ktos chce sprzedac jakis sprzet muzyczny to tez piszcie :]  :poklon:

just Nevermind... :twisted:

2

Odp: Nasz zespół

Ja mogę robić growle wink
a tak serio - znam takiego jednego ale oni tylko progresywne rzeczy grają i bardzo wygibiaste wink

edit: a grouppies tolerujecie? :mrgreen:

3

a na czym ten ktos gra?? :>
tak szczeze to nie znam tego zespolu... ale byc moze slyszalem :]

4

Jeden na gitarce, drugi na klawiszach... jakoś tam sobie rzępolą wink

5

Hejka, Vampirek, a fanów szukacie? Jak macie zamiar grać ostro i fajnie to możecie na mnie liczyć wink

6

Hmm to widze drugi zespol , w mojej klasie tez sa powazne plany smile
Ja gram na bassie , na perkusji , na horne'ach i na dziwnych dzwiekach
Skratchin' ?? What is it ? Kszszzzzz

" One good thing about music .... when it hits you fell no pain "

www.myspace.com/djsoj
www.skrecz.com
www.cietydzwiek.com

7

też plumkam na gitarze...

Zawsze największy problem sprawia perkusja... neutral

Kto gorszy w dżudo, ten krwawi dużo...

8

ale perkusje juz mam tongue

9

heh no comment :mrgreen:

10

chlopcy sa ambitni big_smile zycze powodzenia :]]]

Hermetic - Club - www.hermetic-club.com

http://grzybek.cerber.org/
>> www.typteam.pl << Zapraszam Wszystkich

11

a no ambitni... jak się beda produkowac tak jak na lekcjach wyjdzie z tego chor koscielny
:mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

12

hehe a moze kiedys male intro jakies pokazecie na przerwie ?:DD na korytarzu :DD ;] moj wychowawca kochany p . zawadzki moze by sie dolaczyl i cos pospiewal z wami big_smile =]] Sasza big_smile

13

ja z tym chorem koscielnym mowilam seryjko heh :mrgreen: jak zaczna jeczec i spiewac piesni religijne OMG   :!:  :!:  :!: :nunu:  :nunu:  :nunu:
a prof Zawadzki moglby sam dac jakis pokaz w szkole :mrgreen: w ramach ksztalcenia muzycznego w czasie lekcji :mrgreen:

14

Zawad gra w zespole? Nic mi o tym nie wiadomo. Moze dlatego ze mnie nie uczy. Ma moze jakies nagrania? chetnie bym posluchal

"Je**ć leszczy z lamusami się nie pieścić"

15

Tak prof Zawadzki gra w zespole ktory sie nazyw Orange Juice Ponoc calkiem niezle ale nie mialem okazji byc na ich koncercie jeszcze. Jest to nieco ciezsze granie. A ostatnio to graja czesciej w Krakowie niz w Stalowej.

"...Więc kimże w końcu jesteś?

-Jam częścią tej siły,
która wiecznie zła pragnąc,
wiecznie czyni dobro. (...)"

16

chetnie bym sie wybrala na taki koncert... :mrgreen: fajnie by bylo heh

17

tak ... gra w Orange Juice ...

http://orangejuice.pl/

tam przekieruje was na strone i zobaczycie tourne po polsce tongue hehe wink ale slyszalem ze w stalowej maja za niedlugo grac wink)) kurde jeszcze nie slyszalem zadnego utworu bo nie moglem sciagnac :PP ;]] ale pare ich maja wink

18

Lohness (dwa numery, po czym właściciel wywalił nas ze sceny)[/quote:2ó9d242e5]

Dali radę smile

"Je**ć leszczy z lamusami się nie pieścić"

19

nom... ja moze w kturas srode bede miec elektryka a piecem w skzole (mam tylko 4 lekcje do 10.35 big_smile ) wiec moze sobie chwilke posluchacie, jak zorganizujecie pozwolenie i miejsce na korytarzu to nie ma sprawy cos moge pograc... z tymze nie zagramy razem bo kumpel jeszcze nie ma pieca :] moge wam solo wystapic :]
jak byscie cos zalatwili to jak najbardziej  :poklon:
pozdro 600

20

No i co z tymi zespolami panie i panowie ?:) czekam na jakies wystepy w szkole  :twisted:

www.myspace.com/djsoj
www.skrecz.com
www.cietydzwiek.com

21

W sumie tez chetnie posluchac bym mogl.

"...Więc kimże w końcu jesteś?

-Jam częścią tej siły,
która wiecznie zła pragnąc,
wiecznie czyni dobro. (...)"

22

ja moge pisac teksty...ale tylko droga korespondencyjna...no chyba ze wpadnie ktos do mnie

Writer comes as close as possible to being able to see and experience his own words through other people

23

chyba ze ktos chce sprzedac jakis sprzet muzyczny to tez piszcie Jakiś autystyczny uśmiech :] Pokłon

Ja mam do sprzedania keyboard jakby ktos chcial smile casio ctk-411, stan bdb i oprocz tego przester do gitary exar metal mind, ponad rok gwarancji jeszcze. pzdr

24

a czy ten kibord ma wejscia midi in i out zebym mogl go podlaczyc jako klawiature sterujaca do kompa ? no i za jaka cene ? pozdro

www.myspace.com/djsoj
www.skrecz.com
www.cietydzwiek.com

25

Musialbym sobie dokladnie go zczaic czy to ma, a teraz nie mam go w domu. Ale cos tam z midi bylo wink Cena 250.

Posty [ 25 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź