Temat: przesłanie :P problemy z forum :/

moderatorzy !!  :nunu:  :nunu:  :nunu:
czemu mam taki dziki problem ze jak zaloguje sie to piszac w tej ramce na dole (tymczasowo nazwy zapomnialam smile przypominajacej mini czat) pokazuje mi ze jestem nie zalogowana ?? prosze o wyjasnienie przyczyny i jak cos naprawienie jej...:|  neutral  neutral
dziekuje   8)

2

Odp: przesłanie :P problemy z forum :/

Chodzi o ShouBoksa. Słyszałem o tym problemie, podobno pojawia się u osób korzystających z adresu loken.forum.prv.pl Kiedyś sprawdzałem te doniesienia, ale u mnie było w porządku. Zapewne problem objawia się tylko na na IE (a może jeszcze jakieś przeglądarki mają ten problem? napiszcie koniecznie, jeśli tak!).
Tymczasowym rozwiązaniem będzie korzystanie z adresu www.dhost.info/loken dopóki nie zostanie poprawione. Zaraz przygotuję stosowne pliki, ale nie jestem peiwen kiedy zostaną umieszczone gdzie trzeba (ale najdalej jutro).

3

znowu mam cos problemy teraz z zalogowaniem ;/  :nunu:

4

Najlepiej dodaj sobie do ulubionych bezpośredni adres naszego forum: www.dhost.info/loken
Potem bedziesz mogła wchodzić na stronę tylko klikając na ulubione. Z bezpośrednim adresem jak dotąd nie zanotowałem żadnych problemów.

"Je**ć leszczy z lamusami się nie pieścić"