1

Temat: Prof. Szymonik

Słyszałem, że odchodzi ale mam sprzeczne informacje kiedy. Jedni mówią że w tym roku, inni że za dwa lata. Powoli zaczynam chłodzić szampana i nie wiem ile jeszcze mi będzie miejsce w lodówce zajmował... :mrgreen:

"Je**ć leszczy z lamusami się nie pieścić"

2

Odp: Prof. Szymonik

Nie ciesz się, ja tam lubię Szymona. A jakby teraz odszedł, ciekawe kogo by nam dali.

Balcerowicz musi odejść!
Musimy mieć rozszerzoną fizę w drugiej klasie!

3

Osobiście mam mieszane uczucia. Z jednej strony sposób nauczania niekoniecznie mi odpowiada (lepiej mieć nerwy ze stali), ale z drugiej takie zmienianie nauczyciela jest też kiepskim pomysłem z powodu powstałego zamieszania. Cóż... pożyjemy, zobaczymy. W końcu prof. Szymonik swoje lata już ma, podobnie jak i prawo do emerytury smile.

PozDrX, Zyx
Dyżurny programista liceum
[ http://www.zyxist.com - eine meine website ]

4

ja nie mam zdania bo mnie nie uczy ... ale ciekawi mnie czy za niego ktos by przyszedl czy zosaloby dwoje nauczycieli

prof. Wołcz
prof. Czarnecka

na tyle klas 2 nauczycieli od fizyki to troszke malo wg mnie ...

Hermetic - Club - www.hermetic-club.com

http://grzybek.cerber.org/
>> www.typteam.pl << Zapraszam Wszystkich

5

ja tez go lubie i nie chce zeby odchodzil. Poza tym to co rok jest plotka ze Szymon ostatni rok uczy, a jak widac nadal jest z nami wink :poklon:

żeby życie miało smaczek...
raz dziewczynka...
raz chłopaczek...

6

:shock:

przypomina mi się, jak śnił mi się wyżej wymieniony wiszący na krzyżu...

7

ja tam nie mam takiego problemu, bo mnie nie uczy hehe big_smile:D:D

8

Ja słyszałem, że nie tylko on ma odejść, to samo podobno tyczy się prof Czarneckiej i Pawłowskiej.

Â?eby mi się tak chciało, jak mi się nie chce...

9

To widze ze wielkie zmiany sie w liceum szykuja. Najwyzej prof Wnuk dostanie wiecej zajec z fizyki:P

"...Więc kimże w końcu jesteś?

-Jam częścią tej siły,
która wiecznie zła pragnąc,
wiecznie czyni dobro. (...)"

10

jak bedzie rozszerzona to sie przepisuje!

11

Gucio, czy ty nam grozisz? hmm

12

Gucio cyzbys profa Wnuka nie lubil??

-Jam częścią tej siły,

13

Jemu chodzi o to, na jaki przedmiot przeznaczyć godzinę na rozwijanie zainteresowan w przyszlym roku. Ja obstaję przy fizie :>

14

Ja bym chciał angielski ze Stasiakeim ale skoro już jesteśmy przy temacie odchodzeń, to jego chyba w przyszłym roku także zabraknie. sad. W takim razie mogłabybyć matma lub fizyka, chciaż z tym drugim to sie krzywo zapatrywuje bo nie mam zbyt dobrych ocen z fizyki a chce przejsc.

15

nie nie nie, fizyka absolutnie..
na szczescie w klasie jest jeszcze troche blondynek i blondynow ktory na pewno nie wybiora fizyki a beda obstawac przy matmie smilebig_smile:D

żeby życie miało smaczek...
raz dziewczynka...
raz chłopaczek...

16

prof. Stasiak wyklada teraz tez na NKJO w Sandomierzu ... moja siostre uczyl tutaj na staszku i teraz tam tez smile

Hermetic - Club - www.hermetic-club.com

http://grzybek.cerber.org/
>> www.typteam.pl << Zapraszam Wszystkich

17

aDMINI zgupieli. Jeden fizyka, drugi angielski. Chyba resztki rozsądku wam przeżarło.

18

mi sie angol przyda w życiu na pewno, a mówie to z perspektywy takiej, że nie wiadomo jeszcze gdzie będe studiował i co (chociaż raczej na pewno wojskowość). Języki obce przydadzą się. Nie mówie tutaj o rozszerzonym niemieckim, bo zaraz podniosłaby się wrzawa, a wszyscy chcieliby mnie ukamieniować.

19

gUCIO, ty się o guza prosisz, wiesz?  :> Powinieneś wiedzieć jak pierońsko nie lubię tAKIEJ pisowni

20

A skad jesli mozna zapytac wziely sie pogloski ze profa Stasiaka ma nie byc w przyszlym roku?? Bo mnie to osobiscie ciekawi.

-Jam częścią tej siły,

21

To się sam rozszerzaj. Za angielski to cie na krzyżu do góry nogami powieszą  :?

22

A co, wolałbyś skończyć zbiorek zadań z geometrii? Albo męczyć na pamięć wszystkie szczyty Azji na rozszerzonym geo? To jest masochizm!

A co do pogloasek o odejściu: pewnie co drugi-trzeci rok pojawia się taka pełna nadziei plotka, a przypadek potwierdzi wszystko, jeśli poczeka się dostatecznie długo.

23

kurcze no plotkujemy sobie. Pomarzyć zawsze można wink

24

Marzenia to rzecz piekna w sumie. Ale niestety obawiam sie ze tylko na marzeniach sie skonczy

-Jam częścią tej siły,

25

chyba tylko nie na marzeniach bo cos jest na rzeczy całkiem powarznie- w przyszlym roku ma nie byc Szymona i Pawlowskeij
i tylko żal dupe sciska ze szymona juz nie uswiadczysz- jak dla mnie spoko gosc  :mrgreen:
a co wazne jestm dziewczyna :]