26

Odp: Prof. Szymonik

jak nie bedzie Stasiaka to sie uciesze.

"...Więc kimże w końcu jesteś?

-Jam częścią tej siły,
która wiecznie zła pragnąc,
wiecznie czyni dobro. (...)"

27

Chodzą słuchy, że doktorat ma robić i odchodzi... tak słyszałem i plote puszczam dalej.

"Je**ć leszczy z lamusami się nie pieścić"

28

to ja chcialam napisac ze ze stasiakiem to nie do konca tak.. bo sam mowil.. bedzie miec mniejsza ilosc godzin ale nie odchodzi  :?

29

Czyli pewnie po prostu nie bedzie brał klas nowych pierwszch, a nas sobie zostawi

30

Stasiak = doktor to brzmi du(m lub r)nie. Jestem pod wreazeniem determinacji. A starsze klasy sobie na pewno zostawi bo to sama przyjemnosc kopac juz lezacych.

-Jam częścią tej siły,

31

mowcie co chcecie ale ja go lubie , przynajmniej moze sie czegos naucze tongue

" One good thing about music .... when it hits you fell no pain "

www.myspace.com/djsoj
www.skrecz.com
www.cietydzwiek.com

32

przynajmniej moze sie czegos naucze

Maybe in Your dreams... lol

33

Obawiam sie ze niewiele sie nauczysz. Tzn. bedziesz wiele umial przed kartkowka i sprawdzianem, a pozniej wiekszosc ze slowek do niczego potrzebna Ci nie bedzie i przestaniesz ich uzywac. A co do gramy to obawiam sie ze tez wiele zapomnisz.

-Jam częścią tej siły,

34

Co do Szymonika i tego ze odchodzi to ja bym sie tak nie cieszyl bo on jeszcze za moich czasow 2 klasy LO mowil ze odchodzi (to bylo 4 lata temu:P ) poza tym on jest fajny. Moze w 3 klasie da wam zadania po angielsku,niemiecku i rusku big_smile

pozdro
simo^

35

HEJ LUDZIE CZY KTOS WIE JAK SZYMON LICZY KNCOWA OCENE? LICZY SERDNIA Z CAKLEGO TOKU CZY POLROCZA? :?

36

Z całego roku.

37

naprawde z cełego roku?!  :poklon:
to by mi troche ratuwało dupe big_smile:D :mrgreen:

żeby życie miało smaczek...
raz dziewczynka...
raz chłopaczek...

38

Nie łudęcie się, mnie policzył tylko z drugiego półrocza.

39

Scully daj im pomarzyc.

-Jam częścią tej siły,

40

Z CAŁEGO ROKU? Ja pier.... k... mać, no to miałem czwórkę na koniec roku  :cry:

41

boshe neutral MUSI  z calego roku inaczej bedzie ze mna krucho -m a s a k r a  :cry:  :cry:  :cry:

42

Szymonik nie liczy sredniej z calego roku. Liczy srednia z drugiego polrocza i do tego zaleznie czy miales wyzsza czy nizsza ocene od tej ktora ci teraz wychodzi dodaje lub odejmuje 0,1. Np. miales 4 na polrocze a teraz masz srednia 3.4 to ci dodaje 0,1 i miej nadzieje ze bedziesz miec 4 na koniec. Wiem bo jestem w drugiej lasie i juz to przerabialam

43

No i chwała Bogu. Może dostanę czwórkę na koniec roku.

44

Powiem wam, że ...

[cenzura]

... i wszystko...

[cenzura]

... nic nie pomoże i tak będe miał 2 na koniec roku :evil: .

P.S. Ze względu na normy moralno - etyczne, ocenzurowłem większą cześć mojej wypowiedzi. W szkole zwykle nie używam cenzury, więc jak chcecie się zapytać co o tym sązde, to lepiej zamknijcie szczelnie uszy.

45

Mahdi nie zamykaj sie w kanonach moralno - etycznych norm spoleczenstwa. Tylko indywidualisci moga sobie w obecnym swiecie radzic w palni i osiagnac co zamierzyli:p

-Jam częścią tej siły,

46

Powiem wam jedno ...
hahah nie zdam big_smile hahahah nie umiem na ta ****** fizyke . i nie bede umiec !!! poprsotu sie jej nie beede juz uczyc! !!!  :bluzgi:  :bluzgi:  zostane sobie w 1 klasie !!! albo w sierpniu przyjde do szkoly z pilka w plecaku pisac komisa big_smile a teraz powiem szczerze : Szlag by to trafil hmm

Hermetic - Club - www.hermetic-club.com

http://grzybek.cerber.org/
>> www.typteam.pl << Zapraszam Wszystkich

47

hej!!! stop! nie popadajmy w panike (ja popadam) bo dostane albo 1 albo 5 z kartkowki- 1 za zerzniecie slowo w slowo albo 5- bo zadasnia sa dobrze- ale i tak staram sie wierzyc- Szymon mnie nie udupi, prawda??? sad

48

Prawda szakalak, nic sie nie przejmuj na pewno przejdziesz musisz tylko bardzo chciec i troszke sie starac.

49

no przyfarcilem bo nie pisalismy a wsrode nie bedzie mnie big_smile wazny mecz mam i urlop sobie biore big_smile wiec nie bede pisac ale i tak nei zdam hmm :]

Hermetic - Club - www.hermetic-club.com

http://grzybek.cerber.org/
>> www.typteam.pl << Zapraszam Wszystkich

50

widze ze wszyscy mamy problemy z fizyka... /> ehh...
heh nie czaje tak samo jak wiekszosc...
walcze o 3 u prof. Czarneckiej.. ale watpie... neutral