Temat: Martin Eden

Z czystym sumieniem mogę polecić tą książkę każdemu. Jest to opowieść o prostym marynarzu pochodzącym z biednej rodziny. Pod wpływem kobiety z "wyższej półki" postanowił drastycznie zmienić swoje życie. Zacząl czytac książki, elegancko się ubierać, powoli oddalał się od swojego starego, hultajskiego towarzystwa. Wszystko po to, by zdobyć jej serce. Jak się skończyło- nie wiem, gdyż jestem dopiero w połowie tongue

Â?eby mi się tak chciało, jak mi się nie chce...

2

Odp: Martin Eden

Hahaha to ty książki czytasz? Nie spodziewałem sie tego po tobie szczerze mówiąć. Ksiązka z tego co mówisz może być nawet spoko. Czy to historia autentyczna? Przeczytałbym sobie tylko  niestety NIE MAM czasu na książki. I tak rzadko mam czas żeby podrtecznik czytać

"Je**ć leszczy z lamusami się nie pieścić"

3

Świetna książka. Jedna z moich ulubionych. Nie jest oparta na żadnych faktach [tymbardziej autentycznych ;-P] ale [ze powiem jak moja ulubiona Renia "Opannoświęta" Butryn] zawiera wątki autobiograficzne autora. Trzeba przyznac ze zakonczenie jest najlepsze.
...
mam nadzieje ze forum nie jest matfiz-only hę...?

4

Oficjalne forum LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli

Czy ta odpowiedz jest zadowalajaca? :witka:

5

Jak dla mnie, sądząc oczywiście jedynie z tego, co zostało napisane przez Mateuzsa napisane, całość wydaje się być dość powszednia, ja tymczasem gwałtownie potrzebuję świeżej krwi:) Aczkolwiek nie wykluczam, że kiedyś przyjdzie mi i tę książkę przeczytać.

Grondall-human pozdrawia:D

Ja się jeszcze chciałem przywitać ze wszystkimi, to mój pierwszy post. Nazywam się Gryzli, mam 16 lat i nie mam problemów z alkoholem:D

I'm sitting on an angry chair...
Jestem Scoia'tael!:)

6

Ja się jeszcze chciałem przywitać ze wszystkimi, to mój pierwszy post. Nazywam się Gryzli, mam 16 lat i nie mam problemów z alkoholem:D

Witamy  :poklon:

Chyba zaloze topic o userach tego forum, coby kazdy mogl o sobie cos powiedzec... jakby chcial oczywiscie