Temat: prof. Pychowski

Zapowiedział sprawdzian... Chciałbym się dowiedzieć, czy istnieją jakieś "strategie", by sie na coś takiego dobrze przygotować? Czego prawie nigdy nie ma na jego sprawdzianach?

Wspomniał o tym, że będą mapy. Czy trzeba je znać dość szczegółowo czy tylko pobieżnie?

Czy ważna jest kultura? Polityka? Wiedza o poszczególnych postaciach?

z góry dzięki

2

Odp: prof. Pychowski

jestem z klasy prof.Pychowskiego wiec troche wiem o sprawdzianach u niego.
nie taki diabel straszny jak go maluja. jak chce ci sie troche myslec to mozesz isc slabo przygotowany i dobrze napiszesz. big_smile ęle.. jak wolisz cos umiec to przede wszystkim kultura, zycie zwyklych ludzi [spoleczenstwo, kultura, obyczaje itp.] jesli chodzi o mapy - przebieg bitew, rozne podroze itp. takie rzeczy, bardzo lubi dawac skutki i przyczyny roznych wydarzen, w pierwszej klasie daty mi nie byly w ogole potrzebne!! teraz bardziej smile o poszczegolnych postaciach - kto co zrobil mniej wiecej.
sprawdziany nie sa trudne, gorzej z powtorzeniem, z ktorego jesli chcesz dostac dobra ocene to musisz naprawde sie obkuc neutral niestety. smile
pozdrawiam i zycze powodzenia smile

[ Dodano: 2 Paędziernik 2005, 16:07 ]
aha, prawie zapomnialam : ucz sie PRZEDE WSZYSTKIM z notatek z lekcji, z zeszytu - to bedzie 98% na sprawdzianie, a z podrecznika tylko sobie doczytaj i wystarczy smile

3

Przez pierwszą połowę pierwszej klasy w ogóle nie miałem podręcznika do historii kupionego i miałem 4 na półrocze. Notatek też generalnie nie robiłem, gdyż mi się nie chciało smile.

PozDrX, Zyx
Dyżurny programista liceum
[ http://www.zyxist.com - eine meine website ]

4

no duzo mozna sie dowiedziec wogole sluchajac go smile ja ogolnie tez duzo notatek nie robie , jedynie cos tam czasami na szybko jakimis skrotami olowkiem wybazgrole w zeszycie tongue ale 3 mialem smile no prawie 4 big_smile

mrowka: ale ty jestes na mat-his i wy macie u niego jak u pana Boga za piecem tongue niby mat-his a zawsze latwiejsze sprawdziany niz my np dostajecie tongue

Hermetic - Club - www.hermetic-club.com

http://grzybek.cerber.org/
>> www.typteam.pl << Zapraszam Wszystkich

5

grzybek - musze przyznac ze rzeczywiscie mamy bosko z nim big_smile:D:D a czy latwe sprawdziany? w sumie rzadko kiedy jestem dobrze przygotowana wink a mniej niz 4 jeszcze nie dostalam ;D waszych natomiast nie widzialam wiec sie nie wypowiem big_smile
za to pisalam dzis u Saszy spr. i niestety nie moglam sie polapac jaki to czas po polsku [a co dopiero po ang.] wiec wpisalam co mi pierwsze przyszlo na mysl, szybko skonczylam i zaczelam sie smiac sama do siebie [a on ze mnie hahaha big_smile] tak wiec nie jest zle wink
ale to jest temat o prof.Pychowskim wiec dodam tylko ze to jest super nauczyciel i wychowawca ;D o! taka reklama smile pozdrawiam big_smile

6

no my mamy te testy co wy wlasnie tongue tylko on robi 4 gryupy i wam daje 2 latwiejsze a nam 2 trudniejsze:P powiem wam , ze gforsze sa u niego powtorzenia tongue bo przelecialby nawet cala klase gdyby czasu starczylo tongue

troszke ot i odp do mrowki: Sasza rulez big_smile moj wychowawca big_smile ale co do spr z czasow to bylo lipnie tongue ale zianie bylo tez;] siedze przed nim zaraz i mozna bylo przynajmniej posmiac z min jakie strzelal big_smile

Hermetic - Club - www.hermetic-club.com

http://grzybek.cerber.org/
>> www.typteam.pl << Zapraszam Wszystkich

7

pani Gołojuch podobno też fajna słyszałem... z takich czy innych powodów. Czy naprawdę wszyscy mają takich super wychowawców?

"Je**ć leszczy z lamusami się nie pieścić"

8

grzybek - zgadzam sie, powtorzenia to tragedia neutral Sasze uwielbiam, mimo wszystko hehehe, zianie u niego jest zęwsze! smile:):)

mahdi - czy slyszales moze historie z wycieczki 2e? że piszesz o pani Gołojuch..

a czy wszyscy maja super wych. to nie wiem tongue nasz jest serio super big_smile

9

oj słyszałem niejedną historię.

"Je**ć leszczy z lamusami się nie pieścić"

10

tez jestem z kalsy profesora:)
jest swietny
ale powtorzenia robi nieziemskie  :?

mrowka co ty tutaj robisz?:P
to ja pekaes;p
ale jakos moj nick byl juz zajety hmm