1

Temat: Podział na podfora

Miałem to napisać już jakiś czas temu, ale jakoś nie chciało mi się zebrać smile. W każdym razie zauważyłem, że istniejący obecnie podział na podfora nie jest zbyt życiowy. Zdecydowanie za dużo jest tu dzielenia włosa na czworo, tj. rozdrabniania się na jakieś kategorie, w których rzadko kto pisze, a nie ma konkretów. Niby jest to forum szkoły, ale poza "O nauczycielach" nie ma żadnego forum związanego z liceum i np. tematy o wydarzeniach w szkole bez sensu mieszają się w Offtopic z tymi w stylu "Fotki gucia", "Impreza" itd. Naprawdę weęcie coś z tym zróbcie, bo się niedługo tu zrobi kosmiczny bałagan. Proponuję bardziej taki podział:

FORUM ORGANIZACYJNE:
- Forum organizacyjne (Regulamin + sprawy dot. forum)

LICEUM:
- Liceum (ogólne podforum)
- Wydarzenia (o ważnych wydarzeniach, apelach, imprezach ogólnoszkolnych)
- Ogłoszenia
- Matury (matury - tak, jak było)
- Rekrutacja (rekrutacja - tak, jak było)
- O nauczycielach (o nauczycielach - tak, jak było)

JAKIEÂ? PYTANKO?
- Blok ścisły
- Blok humanistyczny
- Języki obce
- Inne
(tylko bez rozdrabniania się na jeszcze mniejsze podfora - szkoda na to czasu)

ROZRYWKA - po staremu, tylko trzeba tematy o Lokenie wywalić gdzie indziej.

INNE:
- Offtopic
- Linki reklamowe

Teraz tak: Do podforum "Liceum/Liceum" mogą pójść tematy o stronie szkoły, tematy kół zainteresowń, które poprzypinamy i różne takie ogólne (np. "jak się podoba kolor kafelków w kiblu". W "Wydarzeniach" będzie o apelach, akademiach itd. Takie coś moim zdaniem będzie kilka razy czytelniejsze od tego, co mamy teraz. Rozważcie to smile.

PozDrX, Zyx
Dyżurny programista liceum
[ http://www.zyxist.com - eine meine website ]

2

Odp: Podział na podfora

Bardzo dobra propozycja, ja też ją rozważałem od jakiegos miesiaca tylko nie miałem czasu aby wprowadzic w zycie bo troche sie trzeba bedzie z tym popiescic, no ale moze dzisiaj cos zaczne przemeblowywac

"Je**ć leszczy z lamusami się nie pieścić"

3

Zmodyfikowałem nieco. Mam nadzieję, że teraz jest lepiej. Czekam na wasze sugestie.

"Je**ć leszczy z lamusami się nie pieścić"

4

O, teraz lepiej smile. Przenieś jeszcze temat o stronie WWW szkoły gdzieś do "Wydarzeń"...

PozDrX, Zyx
Dyżurny programista liceum
[ http://www.zyxist.com - eine meine website ]

5

Po tym podziale wydaje się, że szkoła zaczęła "żyć", jeśli można to życiem nazwać lol

6

Po prostu jest mniej martwa - o to ci chodziło?

7

W rzeczy samej.
W końcu raczej za większości mojej kadencji w tej szkole nie działo się kompletnie NIC, teraz przynajmniej na forum sobie mogę poczytać, co się wydarzyło (bo ja i tak rzadko to zauważam wink)