Temat: CrazyDJ - Amazing (009 Max Remixes CDM) 2006

Witaj. Oto najnowszy singiel Amazing! Serdecznie zapraszam do sciągania i słuchania! Juz wkrótce Radio Edit na składance Bravo, a CrazyDJ vs M2traXX Mix na Dee Jay Party vol 14.

Artysta - Tytul:CrazyDJ - Amazing (009 Max Remixes CDM) 2006

Wersja: Każda inna, 9 wersji smile

Czas: -

Gatunek: Club

Format: Zip. ( W zipie mp3 )

LINK: http://www.netfonia.pro-mes.com/crazy/C … 06-HMT.rar

Comment: Na singlu znajduje się mój remix oraz wspólna wersja zrbiona z CrazyDjem
Jesli ma ktoś czas aby to ściągnąć oraz lubi muzyke klubową to bardzo serdecznie polecam smile

POzdrawiam smile

M2TraXX

2

Odp: CrazyDJ - Amazing (009 Max Remixes CDM) 2006

Obiecuje że jutro to zassam, na razie przyznam sie ze nie mialem za bardzo czasu aby cokolwiek sciagac z neta w ogole nie mialem za bardzo czasu na cokolwiek.  :?

"Je**ć leszczy z lamusami się nie pieścić"

3

Ja już oczywiście słuchałam, remix lepszy od oryginału, a już CrazyDj vs. M2traXX to zajebioza^^ :twisted:

4

noo fajne fajne big_smile mozna takiego czegos sluchac wink

Hermetic - Club - www.hermetic-club.com

http://grzybek.cerber.org/
>> www.typteam.pl << Zapraszam Wszystkich

5

noo fajne fajne Szerokaśny uśmiech mozna takiego czegos sluchac Mrugnięcie

omfg lol zajeboza recenzja smile jeszcze chyba nigdy takiej nie widziałem. co do piosenek to szkoda że tylko jedna bo szczerze mówiąc po 9 przesluchaniach mi sie juz nudziła : P. Najlepsze jest wykonanie:
Amazing (CrazyDJ vs. M2TraXX M)
i
Amazing (Braincreator remix)

"Je**ć leszczy z lamusami się nie pieścić"

6

Admin rację ma  8)

7

co do piosenek to szkoda że tylko jedna bo szczerze mówiąc po 9 przesluchaniach mi sie juz nudziła : P

No fakt wiekszość remixow zzrobiona jest na jedno kopyto tongue Ale cóż... tongue Niedługo wrzuce tutaj coś całkiem innego big_smile ZObaczymy wtedy big_smile DZięki za komenatrze smile

M2TraXX