51

Odp: Angielski i słówka :P

nie strzęp języka na pedałów sivy... banda cweluchów... pozdro dla okularnika wink) kochamy cię ;*;*;* i dla sexy madzi k. - bogini sexu - jednym słowem demon ;PPPP a tak poza tym to pozdro dla ziomów którze na to załugują no i ziomalek ładnych smile)

papapa pedałki ;* jedęcie z bata dalej

somewhere over the rainbow...

52

Odezwała się elita. Jak cos nie pasuje, to ja cie nie zmuszałem żebyś tu wchodził i pisał.  To przeiceż wolny kraj. I jaki do ma je***y związek z tematem?

53

Ja w ogóle nie rozumiem o co Wy się kłócicie. Moim zdaniem ani klasa 1A ani też 1E ani żadna inna z pierwszych i drugich nie są elitą szkoły. Żadna z tych klas nie miała najwyższej średniej. ELITÂ! SZKOLNÂ! można nazwać klasę 3 (nie pamiętam litery) bo oni na to zasługują. Mają od 3 lat najwyższą średnią w szkole. A tak w ogóle to nie sądzę żeby mat-fiz był najważniejszy z pierwszych klas. To, że jest tylko jedna klasa o tym profilu nie oznacza tego, że jest ona najlepsza. Wg mnie to wszystkie osoby które chodzą do tej szkoły są bardzo dobre. Wybór profilu wiąże się ze studiami a nie z opinią, jaka krąży o MAT- FIZIE ( że niby elita szkoły). Pozatym myślę, że nie ma sensu rozpisywać sie na ten temat, bo to jest forum i osoby które nie chodzą do tej szkoły też to czytają. Głupio by było zepsuć opinię szkole do której chodzicie... tak więc darujcie sobie też te głupie komentarze na temat klasy 1E bo nie chodzicie tam i nie wąiecie jak jest naprawde. Mo?eście się tylko domyslać aęlbo dowiadywać od osób które tam chodzą. A może nam zwyczajnie zazdrościcie?? tongue

smile

54

tak samo jak jest jeden matfiz, tak samo jest jedna klasa integracyjna.. też elita szkolna <rotfl> z resztą gdzie w klasie 1e są pasztety? uważam że są całkiem ładne i przystępne dziewczyny, a te które nie są ładne są już zarezerwowane, więc nie ma o czym gadać

ME, MYSELF AND I
THAT'S ALL I GOT IN THE END

55

Niom musze powiedzieć że moja poprzedniczka trafnie to ujęła tongue

Â?eby mi się tak chciało, jak mi się nie chce...

56

Na wstępie chce powiedzeć, ze ja w przeciwieństwie do 7uc'a nie rzucam obelgami na bio-chem, od nieuków i innych. Chce jednak powiedzeć że obydwie nasze klasy sie nieco róznia. Na biolchemie trzeba cieżko zakuwać, na matfizie trzeba dużo rozumieć. Wydaje mi się że nauczyc na pamięc materiał to każdy potrafi jak tylko chce. Co do zroumienia tekstu, zadania, polecenia nie jest już tak łatwo. Nie twierdze tez żę biolchem ma jakieś trudnosci ze zrozumieniem, ale szczególny nacisk sie kładzie na matfiz.
Średnia naszej klasy jest pewnie troche mniejsza od waszej, lecz to sie bierze tylko z tego że nasza klasa jest po prostu trudniejsza (nie mylić z lepszą!!!). Nie pamietam ile dokładnie wyniosła ale oscylowała tak około 4. Wiąże sie z tym małe zainteresowanie matfizem (na biolchem przecież ładowała sie wiekszośc rekrutów z gimnazjów).
Co do klasy 1e ja nie mam żadnych uprzedzeń. Znam pare osób, m.in.: Mateusza B., Mateusza G., Anię G., OlAŚąŚa Â?., Łukżasza B..
nCo do tej klasy która ma najwyzsza średnia: KTA?RA TO!!?? Bo jak matfiz to sie bym zdziwił. Najwyzsza średnia wcale nie odzwierciedla poziomu nauczania. Nigdy nie uwierze osobie, która mi powie że ktoś chodzący na profil geo-jez, hist-pol, wf-po*** bedzie wiecej wiedział i był bieglejszy od osoby z matfizu. W bajki nie wierze.

*** No dobra z profilem wf-po juz troche przesadzilem.

"Je**ć leszczy z lamusami się nie pieścić"

57

Mahdi my tez musimy zakuwać. A kserówki z angielskiego? A po za tym w całej twej rozbierzności popieram to co napisałeś

58

No i wracamy do angielskiego wink
Kser nie da się zrozumieć, trzeba je wykuwać. Jeśli biol-chem miałby ze Stasiakiem, też mieliby kserówki do ukania. Ale słyszałem, że z niemca mają przewalone. A pod wypowiedzią Mahdiego podpisuję sie oboma rękami i nogą.

59

Jedynie mogę się zgodzić z mysią - wielkie pozdro dla niej. A mahdi nie bądę taki skromny... Na matfizie trzeba dużo rozumieć... nie wiem co ??? zadania z matmy ??? wzorów wykujesz i jedziesz, fizyka jak znasz super teorię to też idzie. I nie słódę sobie że tak wszyscy super wszystko rozumiecie. Kiedyś się zapytałem o zadanie z fizyki i jakoś ci nie wychodziło bystrzaku. Jak w/g ciebie łatwo jest na biol/chem to zapraszam. Zobaczysz jak to jest  i przestaniesz głupio gadać. A ty paradox to się nawet nie gaś bo nie będę cię komentował. I nie wyskakuj z tą elita bo się gasisz. Elitą jest ta 3 klasa, która wymiata od dawna w sql. Trochę skromności nie zaszkodzi. Hehe czego nie napisałeś że znasz 7uC'a??? przecież to ja Łukasz B. tongue a tak poza tym to walnij sobie baranka z wyskoku... koniec tematu jak dla mnie - dopóki znowu ci coś mądrego nie przyjdzie na myśl.

POZDRO DLA ELITY Z MAT-FIZU I ZNAWCY FACHU RZEÂ?NICZEGO CO SIĘ O PASZTETACH ROZPISYWżAŁ <łlol2> (dziewczyn sięa nie czepiam bo one nic nie pisały - dla nich też pozdro ale w pozytywnym znaczeniu smile).

60

No to jak uważasz, że u Szymonika można znać super teorię to chodę do nas. A nawet jak teorię będziesz znał, to myślisz, ze problem dla niego zagiąć cię prostym zadaniem. Prostym - jak je sam na tablicy rozwiąże w trzech linijkach. I Mahdi bynajmniej nie słodzi, że wszystko rozumie, coś ci się przywidziało.
Jak w/g ciebie tak wesoło jest na matfiz to chodę do nas. Każdy nauczyciel mówi, że my mózgi matematyczne, i dowala dodatkowy materiał "na rozumienie". A niech sp... z takim rozumieniem!
Ty mnie 7uC nawet nie wkurzaj, co, ja o elicie głupoty chrzaniłem? Sam takim tekstem z dupy wyssanym wyskoczyłeś, ja nawiązałem to tego czegoś.
A koniec tematu będzie, jak ci co mogą i chcą się wypowiedzieć zrobią to.

61

Bystrzaku, chodz osbie z Rozkiem i Szymonikiem na zajecia. Co do twoich wywodów na temat uczenia sie matmy i fizyki, to zycze Ci powodzenia w uczeniu sie tak. Jak bedziesz wkuwal to niczego nie zapamietasz, a jak bedziesz rozumiał to na cale zycie zapamietasz jak zadanie zrobic. Co do mojego zadania to faktycznie nie wiedziałem jak je rozwiazać, ale nie musialem wiedzeć. Są takie zadania ktorych nie umiem rozwiazać, czytaj wiekszosc.

p.s. napisalem ze cie znam przecież  :poklon:

62

No dobra ale o co chodzi. Bo rozumiem, ze jest nawalanka slowna na forum. Jezdzicie sobie rowno tak ze raz padnie na kwiatek a raz na .... cos innego. W ogole nie czaje o co biega. Jaka elita???? Intelektualna? fizyczna? pijacka? zadymiarska? rozrywkowa? czy moze jeszcze jakas inna? Wyklarujcie nieco sytuacje i wyjasnijcie z jakiego powodu ten rozpieprz sie pojawil na forum i wlasnie w tym a nie innym temacie?  Ja rozumiem ze na matfizie jest ciezko ale to nie znaczy ze sa od kogokolwiek lepsi. a to ze angielskiego uczy ich pan S. to znaczy jedynie tyle ze maja wyjatkowo ciezko na angielskim ale to nie znaczy ze Ci co maja innych anglistow maja latwo poniewaz w tej budzie ogolnie nie jest latwo. Podobnie nie mozna powiedziec ze na biolchemie jest latwo bo oni wkuwaja na pamiec. Niektore rzeczy trzeba rozumiec bo samo wkucie na pamiec nic nie da, mozecie mi wierzyc. Natowmiast faktem jest ze fizyke i matme trzeba rozumiec (no moze nie wszystkie dzialy bo trojmian kwadratowy wiele rozyłmienia nie wymaga, wymaga natomiast sprawnosci rachunkowej na poziomie wyzszym niz "pod zdechłym azorkiem" podobnie jest z wielomianami, do geometrii - zwlaszcza przestrzennej - potrzebna jest ogromna wyobraznia i tyle bo jest w sumie kilka wzorow na krzyz no i kilka rzeczy do zrozumienia ale to da sie przejsc) z tym ze nie wierze w to ze fizycy w tej szkole (poza p. Szymonikiem) sa w stanie jakos wyjatkowo dobrze nauczyc fizyki zeby ja ktokolwiek rozumial (najczesciej jest to wykucie na pamiec okreslonych sposobow rozwiazywania okreslonych typow zadan. Konczac ten wywod chce powiedziec ze wszyscy ktorzy sie dostali do szacownego i szanowanego L.O. na ul. Staszica 5 sa swego rodzaju elita i oby tak pozostalo jak najdluzej. A to ze ludzie maja inne zainteresowania i ida na inne kierunki to nie znaczy ze wybieraja kierunek latwiejszy badz trudniejszy, po prostu czesc z nich chce robic to co lubi i to by bylo na tyle w mojej przydlugawej i przynudnawej wypowiedzi.
Kto dotrzymal do konca bez zasniecia lub bez wypicia kawy moze o sobie smialo powiedziec Byc moze ze ja rowniez naleze do elizy:p:d

"...Więc kimże w końcu jesteś?

-Jam częścią tej siły,
która wiecznie zła pragnąc,
wiecznie czyni dobro. (...)"

63

nie ma elity w szkole. to czy jakas klasa ma slabsza srednia wiaze sie tylko z tym ze np: jest pare nieukow i tyle. o co wy sie wogole klocicie. i na biol-chemie jest trudno i na mat-fizie. smile wyloozujcie i juz spokoj. to jest dzial o nauczycielach a konkretnie jakies pierdolki o angielskim wiec rozmawiajcie juz o nich wkacu. pozdro 599 tongue

[size=9:0fę5829fc][ [b:0fę5829fc]Dodano[/b:0fę5829fc]: [i:0fę5829fc]1 Luty 05, 21:49[/i:0fę5829fc] ][/size:0fę5829fc]
a pozatym male sprostowanie nie biol-chem tylko biol-chem-fiz tongue ale i tak mamy slaby poziom bo nas uczy prof. Shakira tongue

64

Mateo klase "e" ssie .... mat-fiz to elita miasta 1 taka klasa jest co roku !! 35-36 osob wybranych !!

pomysl !!

Dżizys koles troche kultury neutral zopbaczymy jak zostaniesz elitarnym nauczycielem
fizyki v matematyki zarabiajacym kolo 2000 zl a taki ktos z tej e co ma ssac zostanie byle jakim specjalista i bedzie zarabial kolo 10x tyle co ty tongue

65

Na fizykow i matematykow w kadrze naukowej a nie nauczycielskiej, w polsce bedzie zapotrzebowanie za jakies 30lat.... Ale na powaznie, nie klocic sie o to ktora klasa lepsza. A ze sporo osob z mat-fizu uwaza sie za "eLITE" to ich problem.... Duzo osob idzie do tej klasy bo chce czuc prestiz a nie z zamilowania do kierunkowych przedmiotow.....  Tych mi dopiero szkoda... marnuja sie.  wink

66

Już mi brak słów na adminów... n/c... już mnie nudzi ta elita... bądęcie sobie nawet ANIOŁAMI APOKALIPSY albo czym tam chcecie ale innych nie poniżajcie przy tym. W każdej klasie nie jest łatwo. każdy idzie tam gdzie chce i jakie przedmioty lubi - nie ważne czy matma, czy fizyka, czy wf, czy gegra. ważne żeby to lubił i rozumiał. bez tego do niczego się nie dojdzie. każdy ma zamiłowania jakieś - ty lubisz sobie pisać cyferki, a inny wędrować palcem po mapie. nie widzę żadnej różnicy. a ten post w którym jakaś dziewczyna nabijała się z integracyjnego biol/chemu to jest dziwny. ciekawe czy by tak kozaczyła jakby sama miała jakąś chorobę albo była niepełnosprawna... w większości przypadków tacy ludzie są bardziej wartościowi niż "słodkie idiotki" i napakowani maczo z żelem na włosach. na następny raz pomyśl zanim coś napiszesz. a admini niech sobie wrzucą na looz, bo się rolą za bardzo przejęli.

POZDRO ZIOMKI

:mrgreen:

67

Chciałam tylko dodać że 1E jest na profilu biol-chem-FIZ !!! i oznacza to, że mamy także rozszerzoną fizykę.. 3 godziny w tygodniu.. i co??? u nas trzeba wszystko pamięciowo wkuwać? hmm

smile

68

Mylisz się:
http://www.loken.pl/kandydaci/oddzialy/oddzialy.htm

żółto na zielonym masz napisane ze twoja klasa ma rozszerzenie biol-chem. Klasa integracyjna ma rozszerzenie biol-chem-fiz. Bardzo mi przykro, ze macie 3 godziny fizyki, ale klasa fizyczna nie jesteście.

69

Nie jakaś dziewczyna tylko dziewczyna z Twojej klasy.. i się nie nabijałam z integracyjnej, tylko z ludzi myślących że matfiz jest elitą szkolną, bo są "wybranymi". Wybranymi są też z klasy integracyjnej, bo też jako jedyna jest co roku, na dodatek jest takich 20-26 osób. I znam sporo osób z integracyjnej klasy i tam nie są osoby chore (tzn. jest jedna z łamiącymi się kośćmi - i tyle tam choroby jest). Szczerze mówiąc niektórzy z tamtej klasy mają coś nie tak poukładane w głowie, ale to kwestia niepoprawnego/nie myślenia. I powtarzam - nie nabijałam się!

BTW: co do kierunku - w dzienniku mamy zapisane biol - chem - fiz.. Sama prof. Czarnecka nam to udowadniała.

ME, MYSELF AND I
THAT'S ALL I GOT IN THE END

70

Ty mnie 7uC nawet nie wpieniaj. Niniejszym obrywasz ode mnie żółtą kartkę za głupie teksty pod adreserm administracji. Co do zarazy, ja pisałem o elitach? Przyczepiłeś sią nas jak rzep psiego ogona. Jak nie podoba ci się moja czy Mahdiego osoba, to nie pisz. Nie masz obowiązku. Piszesz, coby wrzucić na luz. Niby co mam zrobic? Juz mnie jeden dzis ochrzanil za podejscie do rzeczy, ale w drugą stronę.

http://www.loken.pl/kandydaci/oddzialy/biol-chem.htm
Trzy fizyki? Jak wybraliście sobie taki przedmiot dodatkowo, to wasz problem. Chcieliście, to macie.

71

buahahahahahahaha...  :rotfl:  o nie mogę... dajcie mi niebieską  :poklon:  a co po czerwonej??? ban na 3 dni tygodnie??? miałem już być grzeczny ale widzę że tu można kartki kolekcjować  :mrgreen:

pozdro dla adminów
lol

72

A tu Mahdi myslisz ze jak nie mamy fiz w rozszerzeniach w nazwie profilu to nie mozemy byc lepsi od mat-fiz smile , a jak sie cieszysz ze jestes w klasie ktora jest tylko 1 takiego samego profilu to mogles pojsc na piekarza w garowie, jest tylko jedna w stalowej, a matfiz to i moze w innej szkole jest... wink

73

paradox wywal te posty :!: nie ma o co się kłucić :!: a wy podrzegacie :!:

74

Hehe... dobra, mniejsza o to kto ma więcej fizyki..

Od 01. 09. 2004 proponujemy kształcenie
w Liceum Ogólnokształcącym
w 10 oddziałach w następujących klasach:
- z rozszerzonym zakresem nauczania matematyki i fizyki - 1 klasa
- z rozszerzonym zakresem nauczania  matematyki i informatyki _ 2 klasy
- z rozszerzonym zakresem nauczania matematyki i historii - 2 klasy
- z rozszerzonym zakresem nauczania j. polskiego, historii i j. obcego (dziennikarska) - 2 klasy
- z rozszerzonym zakresem nauczania biologii, chemii i fizyki - 2 klasy (w tym integracyjna)-         z rozszerzonym zakresem nauczania j. obcych i geografii - 1 klasa

Równie dobrze możemy kłócić się o to kto ma więcej godzin j.polskiego, matematyki itd. ALE PO CO??? chyba nie ma sensu prowadzic jakiejś głupiej wojny pomiędzy biol-chemem a mat-fizem?? to nikomu nie wyjdzie na dobre....

smile

75

a matfiz to i moze w innej szkole jest...

przegladajac oferty z innych szkół na rok 2004 nie widziałem innego mafizu.

Od 01. 09. 2004 proponujemy kształcenie
w Liceum Ogólnokształcącym
w 10 oddziałach w następujących klasach:
- z rozszerzonym zakresem nauczania matematyki i fizyki - 1 klasa
- z rozszerzonym zakresem nauczania matematyki i informatyki _ 2 klasy
- z rozszerzonym zakresem nauczania matematyki i historii - 2 klasy
- z rozszerzonym zakresem nauczania j. polskiego, historii i j. obcego (dziennikarska) - 2 klasy
- z rozszerzonym zakresem nauczania biologii, chemii i fizyki - 2 klasy (w tym integracyjna)- z rozszerzonym zakresem nauczania j. obcych i geografii - 1 klasa

Wzięłaś to pewnie z papierowej reklamy? Prawda widziałem ją i powiem szczerze że sporo zametu wprowadziła. Jedno mówili ze jest bio-chem-fiz, drudzy ze bio-chem.ż Jak wićdęać do tek pory nie wiadomo dokładnie jak to jest. Natomiast widze, że zamiast drugiego mathisu, wprowadzili trzeci biologiczny. Fakt faktem, że dużo ludzi sie pchało na biologczny profil.