1

Temat: Nowe

Dodalem do forum dwa nowe style. Sa to: iCGstation i subred. Jest w czym wybierac. 8)
Postaram sie we wtorek lub srode zrobic jakies fajne loga lub bannerka, aby urozmajcic szate graficzna forum

"Je**ć leszczy z lamusami się nie pieścić"

2

Odp: Nowe

Coś ten Sub Red różowawy... I fajnie, że wrzuciłeś ten drugi (nie pamiętam jak się nazywa), chociaż trochę niektóre ikony mało czytelne są.

3

Dodalem spora galerie avatarow. Jakby ktos mial problem z wyszukiwaniem ich to moze teraz kliknac na "profil", "galeria avatarow" i wybrac cos dla siebie. Dodalem tez troche usmieszkow, ale nie chcialo mi sie ich wszystkich kodowac (zajmiesz sie tym paradox?)

4

zajmę. miałem się zamiar galerią już wcześniej zając, ale nie mogłem wybrać tych ciekawych ze sporego zbioru, który ściągnąłem.

[ Dodano: 2005-01-18, 15:52 ]
Przejrzałem z grubsza galerię. Spora część awatarów jest ch..... duża. Poza tym, co tam jest do kodowania?

5

Kodowanie usmiszkow nie avatarow. Klikasz: ogolne-usmieszki i na dole masz "dodaj usmieszki z katalogu".
p.s. avatary lacznie zajmuja jakies 4,3 mega z tego co wrzucalem, nie wiem gdzie sie to wszystko podzialo
:bat:

6

uśmieszkami miałem się zająć... nie doczytałem. sorki.

7

Usunąłem styl: smileblue
Dodałem style: Solaris i SubBlack, ale coś sie walą troszeczkę (i szałboks z nimi dziwnie wyglada)
Zmieniłem kilka bannerów m. in. na Nosebledzie
Bannery zrobiła Scully. smile Dziekujemy

8

smile blue ---> najbrzydszy styl 4ever! wink
o, modką zostałam - dzięki :* to teraz będą krwawe rządy :>

a - i chciałam jeszcze dodać - zdjęcie szkoły w bannerze na nosebleedzie zrobił niejaki Buli, którego nie znam osobiście, ale natknęłam się na fotkę wink mam nadzieję, ze nie ma nic przeciwko wykorzystaniu jej... :]

9

zrobil je Booli tongue Chodzi on do 2c ... mieszka na Hutniku tongue taki dosyc wysoki gosc smile)

Hermetic - Club - www.hermetic-club.com

http://grzybek.cerber.org/
>> www.typteam.pl << Zapraszam Wszystkich

10

Zamierzacie podnieść forum do wersji 1.9.4? Polecałabym, robiłam już jakiś czas temu aktualizację na Metropolis i dużo szybciej się ładuje, liczba zapytań do SQL spadła, a w Panelu Administracyjnym zastosowano nowe rozwiązania. Dla porównania jedziemy na jednym wózku, czyli serwie wink

11

Ja wyjeżdżam. Jak Mahdi będzie chciał to zrobić, to zrobi. Jak nie to albo zrobi się to w sierpniu, albo wcale, albo (tu wpisz inne możliwości [albo samo sie zrobi - przyp. Mah]).
Zastanawiam się tylko, czemu do pisania jakichś nowych rzeczy zwykle wykorzystuje się stareńki temat, który nie wiedzieć czemu jeszcze diabli nie wzięli. Nieprzejrzyście, ani iewygodnie starsze tematy przeglądać

12

a ja się zastanawiam, czemu się mnie czepiasz... może mnie odwołaj?

Nie kasuję starych tematów ani nie robię porządków, bo mam wrażenie, że tego nie chcecie, a i pewnie, gdybym założyła nowy, byłoby "czemu nie piszesz w shoutboxie?" Dziwni jesteście, zaprawdę. Nie chciałam śmiecić.
W nawiasie mogłabym w sumie wpisać, ze ja mogę zrobić, ale rządęcie sami wink

13

Może odwołam. To co napisałem wyżej. Dokładnie, z góry na dół wszystko.
Od tego, czy i kto załatwi upgrade'a - właściwie po wała to napisałem, wyszła mi głupia spychologia - po zarzut o śmiecenie (BTW. sądziłem, że słowo zwykle nie dopuści do podejrzeń o atak personalny).

Niniejszym odwołuję to co napisałem w poprzednim poście. Przy okazji przepraszam za niezamierzonego wjazda na Twoją osobę. I dzięki za pokazanie sposobu na przyspieszenie działania skryptu - kilku się denerwowało, że to wolno działa.

I jeszcze coś - nie ja powoływałem moderatorów i nie ja będę ich odwoływał. Zresztą za co? Posta?

14

Ja chcialem tylko powiedziec ze na razie mi sie nie chce bo sie opalam, ale jak sie przestane to sie rozejrze... oczonsne sie moze jakos. Na razie mam kiepawe perspektywy, bo nie mam swojego kompa i pisze z dwoch innych. Cale szczescie ze swoj dysk twardy ze soba wzialem. Co do moderowania przez Scully... to wlasnie dzisiaj rano zrobil sie maly Offtop w temacie "Nauczyciele" i sie dziwilem czego jeszcze nikt sie z nim nie uporal i nie rozdzielil. Jak widzisz czasami da sie cos tutaj moderowac.