1

Temat: Hip-Hop

Czy istnieja na tym swiecie jeszcze ludzie ktorzy sluchaja czegos odmiennego od HH, czyli nieudolnego spiewu do rytmicznej muzyki, ludzi z ktorych niewielu ma porzadna mature... smile

2

Odp: Hip-Hop

ja slucham odmiennej "muzyki" od HH, techno i dance. Powiem wiecej nie znosze HH. NIgdy jej nie sluchalem i nigdy nie bede. Wole wiele innych lepszych gatunkow ale o tym pisalem w innym temacie dotyczacym muzyki wiec dublowac sie nie bede bo nie lubie

"...Więc kimże w końcu jesteś?

-Jam częścią tej siły,
która wiecznie zła pragnąc,
wiecznie czyni dobro. (...)"

3

Myślę że tacy ludzie istnieją, i stanowią ogromną większość, szczególnie w przypadku ludzi wypowiadających się na forum. Nie widziałem  jeszcze żadnego skate'a w tym liceum   8)

Â?eby mi się tak chciało, jak mi się nie chce...

4

I bardzo dobrze. Bardzo miła odmiana.

5

Ja tez nie wdizlaem zadnego skate'a smile niestety nie tylko oni sluchaja HH, bo i wiele "normalnie" wygladajacych ludzi slucha hip-hopu smile , a tak pozatym to rzadzi muza gdzie slychac gitarke i perkusje  smile

6

*ekhm* owszem sa ludzie sluchajacy czegos innego tongue
jakby ktos jeszcze nie zauważył - 1/3 Loken to Metale.. No a jeśli ja mam sie pochwalić i wybić z szarego (czarnego?) tłumu to powiem ze z konwencjonalnego metalu (death, black, thrash) slucham bardzo niewiele - wole doom metal, gotyk, dark ambient... i industrial tongue

ja HH też nie slucham (jak na czlowieka chodzacego w glanach przystalo), ale czemu od razu temat "hip hop sux"? :?

AnhedoniA

7

mysle ze po 1 trzeba byc tolerancyjnym ~~ po 2 slabo patrzycie bo ja znam z 5 sk8 ze sQl i paru widze co ich nie znam

a co do HH to sklejcie sie panowie bo ja sie nie wypowiadam o waszym metalu bo moglbym to ujac tak :"banda niewyrzytych seksualnie dzikusow co biegaja i dra ryja do mikrofonu tak ze ich sie nie da zrozumiec a tylko dlatego bo ich texty sa tak idiotyczne ze wstyd aby ktos je slyszal ~~" ale tak nei mowie bo tolerancja wiec STFU od HH ;f

Bez Vodki grymasy ... TO MY POLACY !!
-------------------------------------------------------
11 i 12 eMCe postawili na styl własny ... (Pikul & Krychu) <== ziomy od baunsu ~~

--== !! BBS !! ==--

8

No ok bede tolerancyjny sorry for sux przy HH tongue, i dzieki za pocieszenie ze nie wszyscy gibaja sie przy hip-hopie wink

9

mysle ze po 1 trzeba byc tolerancyjnym

Ja też. I dlatego nie kazałem hiphopom wyp...., chociaż jak słyszę takiego, jak przy otwartym oknie głośniki męczy, to jego szczęście, że nie mam w łapie RPG, czy jakiegos granatnika.

a co do HH to sklejcie sie panowie bo ja sie nie wypowiadam o waszym metalu bo moglbym to ujac tak :"banda niewyrzytych seksualnie dzikusow co biegaja i dra ryja do mikrofonu tak ze ich sie nie da zrozumiec a tylko dlatego bo ich texty sa tak idiotyczne ze wstyd aby ktos je slyszal ~~" ale tak nei mowie

I dobrze, że tak nie mówisz, bo byś się pomylił, i to mocno. Słyszał kiedyś coś innego niż death?

10

Tworca tematu napisal:

ludzi z ktorych niewielu ma porzadna mature...

Ojj czlowieku mylisz sie. Przynajmniej polowa z nich jest bardziej wartosciowa od takich jak ty , posiedzialbys troche w tej kulturze to bys wiedzial conieco i dopiero sie wypowiadal.
Ja na metalu i metalopochodnych sie nie znam ani na tej kulturze i nie robie postow typu metal sux. ( chociaz czasem lubie sobie pozartowac big_smile)

" One good thing about music .... when it hits you fell no pain "

www.myspace.com/djsoj
www.skrecz.com
www.cietydzwiek.com

11

Zaraz mnie zakrzyczycie, że bzdury piszę, że się nie znam, ale

dla mnie wyrażenie "kultura hiphopowa" czy "muzyka hiphopowa" to przykład oksymoronu.
I wątpię, żeby ktoś zdołał mnie przekonać, ze jest inaczej.

12

Moge cie przekonac , tylko jak skoro i tak bedziesz sluchajac mnie nastawiony na swoja twarda opinie. Jesli tylko zechcesz moge ci opowiedziec w szkole nawet historie jak wszystko powstalo w USA , albo Polsce.  smile

www.myspace.com/djsoj
www.skrecz.com
www.cietydzwiek.com

13

1/3 Loken to Metale

Prawda. Nawet można powiedzieć, że Administratorzy też sa metalami.
Chociaż moze tego na codzień nie widać.

"Je**ć leszczy z lamusami się nie pieścić"

14

Cóż, 2/3 loken to dziewczyny (sorx zioom, ale tak własnie jest). Po wykonaniu postego działania matematycznego (spróbujcie sami w domu! Może wam wyjdzie) otrzymamy oczywisty wniosek, że wszyscy osobnicy płci męskiej są metalami.

Weęcie się ludzie zastanówcie, co wy piszecie.

15

-_- o matko , nie wiem moze sie myle , ale moi poprzednicy mowiac ze 1/3 to metale chyba nie chcieli podawac dokladnego wyniku o_O tylko podkreslic ze metali jest DUZO.
Pozdrawiam

www.myspace.com/djsoj
www.skrecz.com
www.cietydzwiek.com

16

Nieee... to byłoby zbyt piękne.

17

No dobra, przecież ja też nie miałam na myśli dokładnego wyniku. Zresztą, mea culpa, zapomniałam napisać, zę dziewczyny też mogą być metalami. Chodzi tylko o to, że matali owszem było strasznie dużo pare lat temu na staszku, ale chyba już nie. Tak przynajmniej wynika z moich obserwacji. Powykruszali się.

18

o tak... wśród dziewczyn metali, czasami moze trafić się perełka. Szukajmy... (a znajdziemy)

"Je**ć leszczy z lamusami się nie pieścić"

19

ja tez nie slucham HH ... nie trawie tej muzyki ... jakos poprostu nie wchodzi mi to !....
Ja slucham wszelkie rodzaje Techna ...
heh no w szkole to wiekszosc metali ehe ... juz 1 wrzesnia mozma bylo sie o tym przekonac ...

Hermetic - Club - www.hermetic-club.com

http://grzybek.cerber.org/
>> www.typteam.pl << Zapraszam Wszystkich

20

hey! wink uwazam ze nikt nie powinien wypowiadac sie o muzyce ktorej nie zna bo trudno mowic o czyms o czym sie nie ma pojecia...poza tym w kazdej mozna znalezc cos fajnego;] ja lubie i hh i niektore metalowe kawalki i co w tym zlego ?? tongue

21

otoz to ze nic nie szkodzi ... no mi tez sie podobaja kawalki metalu i hh chociaz glownie slucham techna , ale zawsze to inaczej sie ich slucha ...

Hermetic - Club - www.hermetic-club.com

http://grzybek.cerber.org/
>> www.typteam.pl << Zapraszam Wszystkich

22

o tak... wśród dziewczyn metali, czasami moze trafić się perełka. Szukajmy... (a znajdziemy)

Ooo tęak... no cóż, miło jest, że niektórzy tak myślą - aczkolwiek trafił się jeden taki kiedyś, który uznał, że nie przeżyje widoku mnie w koszulce Kreatora - zresztą pod presją mojego indywidualizmu nie wytrzymał długo.
Dla tych, którzy sądzą, iż pewna piękna subkultura się wykrusza - mam piękną wiadomość: metal w tej szkole żyje i ma się dobrze...

Na koniec jeszcze coś do tematu wypadałoby napisać - ale w sumie temat jest dość sprzeczny i moi przedmówcy już zawarli wszystko w odpowiedziach. Samą kwestię hip-hopu przemilczę - względy strategiczne. lol
btw: Heloł big_smile

23

koltura metalowa rozwijajaca sie w budzie ma sie dobrze z tym ze czesciowo jest to pewnbego rodaju moda. Tak samo jak w pewnym okresie byla ostra moda na hh tak teraz obawaim sie ze czesc sposrod metali slucha tej muzy bo staje sie popularna, a szkoda. a tak BTW Scully z tego co pamietam to w szkole kiedys nie nosilas sie po budzie jako typowa metalowa kobieta, a szkoda.

-Jam częścią tej siły,

24

czy ja wiem... kiedyś po prostu byłam słuchaczem, a nie fanem lol

no i przeszkadzały mi różne opinie na temat *zaniedbanych dziewczyn-metali*... teraz po prostu mi to już wszystko zwisa tongue

25

Opiniami innych nie ma sie co za bardzo przejmowac. Zawsze znajeda sie osoby chetne do krytyki tylko dla zasady ale znadjuja sie tez osoby skore do pochwal nie4 tyle dla stroju co dla wiernosci swoim ze sie tak wyraze "idealom"

-Jam częścią tej siły,