Temat: Zmiana czasu

A nocy sobota/niedziela zmienialiśmy czas na letni, zegarki godzinę do przodu, godzinę krócej spaliśmy (no, może nie wszyscy). Oczywiście musiałem też przestawić czas panujący na forum - z zimowego czasu kalingradzkiego na... Bagdad i Moskwę, żeby był (w miarę) zgodny z tym, który mamy u nas.
Jakbyście zauważyli, że coś związanego z czasem* chodzi po krzakach, dajcie znać, wtedy zastanowimy się nad porządnym rozwiązaniem problemu czasu.

*chodzi mi o bzdurne, przesunięte czasy itp.

Aha, jeszcze coś: czy jest ktoś w stanie powiedzieć mi, gdzie jest Riyadh?

2

Odp: Zmiana czasu

Buuuuuuuu stolica Arabii. Faktycznie dało się odczuc zmianę czasu wróciłem w sobotę z kościoła po 22.00 poszedłem spać o 23.00, a juz trzeba było zaraz po 3.00 starego czasu wstawać ubierać się i gnać do kościoła;)

3

Dalej coś nie gra. Siedze teraz na IE i widze 20:20 gdy powinna być 21:20

"Je**ć leszczy z lamusami się nie pieścić"

4

Może masz ustawiony indywidualny czas? looknij w profilu

5

Fakt, ale jak ja mi się nie zmieniła godzina na forum to innym userom tez sie nie zmieni. W rezultacie twoje zmiany nic nie pomoga a i tak userzy bede musieli zmienic indywidualnie godzine w swoich profilach.

6

Mi czas przeskoczył bezboleśnie, a jeśli inni będą mieć problemy to:
1) po to jest ten temat
2)

Jakbyście zauważyli, że coś związanego z czasem* chodzi po krzakach, dajcie znać, wtedy zastanowimy się nad porządnym rozwiązaniem problemu czasu.

7

ale najpierw:

przestawice sobie w profilach czas na +3:00 GMT

8

ehhh paradox da sie coś zrobić z czasem aby w miare pokazywał nasz, polski? Bo na razie jest +1 godzina

usunąłem to głupie sklejanie postów...

9

Teraz jest czas GMT+2, więc jesli kogoś to wkurza powinien sobie takowy ustawić (na górze strony ma link profil). Pobawię się tym teraz chwilę, ale nie sąsdzę, by to miało naczące znaczenie big_smile dla użytkowników.
Chociaż istotnie, niektóre rzeczy są irytujące (a raczej to, jak i gdzie występują).

Chwilę się pobawiłem. Jeśli to co wykoncypowałem nie pomogło, to zdechł pies.

10

Zgodnie ze zmianą czasu na czas letni, proszę sobie przestawić czas w profilach na +3 GMT (Moskiewski - lol)