26

Odp: "Nauczyciele czyhają na uczniów w internecie"

Osobiście raczej również nie mam nic przeciwko "ujawnieniu" własnej osoby. Pseudonim w podpisie to z mojej strony raczej kwestia przyzwyczajenia, niż sposób na ustrzeżenie się przed ewentualymi represjami ze strony nauczycieli, czy kogokolwiek innego. Zresztą nie widzę powodu, z jakiego mogłyby mnie dotknąć przykre konsekwencje - z reguły jestem osrożny w słowach i zanim coś napiszę, wpierw staram się to kilkukrotnie przemyśleć. Nie znaczy to jednak bynajmniej, że nigdy nie ponoszą mnie emocje wink Ponadto, gdyby komuś naprawdę zależało, to myślę, że nie miałby większego problemu, by dojść do tego, kim naprawdę jestem, a i zdjęć przynajmniej kilka zapewne by znalazł:) Zamiast tego zawsze można jeszcze zapytać - napewno odpowiem. Póki co jednak nikomu szczególnie nie zależało, by poznać moje imię i nazwisko. Klasa natomiast jest w profilu.

Pozdrawiam!
Bartek Szlęzak
big_smile

I'm sitting on an angry chair...
Jestem Scoia'tael!:)

27

Miło mnie,że tak pojmujecie siłę internetu, faktycznie można sporo się o was dowiedzieć  z profilu, ale tak napisałem po przeczytaniu wnikliwie tematu zemsty nauczyciela za to ,że jedna z młodych osób wypowiadała się na temat alkoholu.Dlatego uważam czytająć  na różnych stronach internetowych niektórzy młodzi a i bardzo często dorośli w sposób bardzo niekulturalny wypowiadają się o innych, sądząc że są osobami nieznanymi a przecież jest sposób na znalezienie nr IP i właściciela. Ale to tyle na ten temat, mam pytanie do Was młodzi przyjaciele czy jesteście chętni rozpocząć i prowadzić o ile jest to możliwe technicznie list obecności obecnych absolwetów i oddtwarzanie minionych lat.Ja zacząłem na stronie www.szkolnelata.pl Może coś podobnego stworzyć na stronie loken.Jeżeli ma ktoś porozmawiać ze mna podaję nr.gg6009147.Może są u Was nauczyciele którzy interesują się minionymi latami Liceum.
Pozdrawiam
Bogusław Sobota

28

zgadzam sie z poprzednimi wypowiedziami , i rowniez nie mam nic przeciwko ujawniania mojej tozsamosci zwiazanej z imieniem i nazwiskiem wink tylko w sumie troszke to dziwne by bylo ale co tam wink a co do tego ze nauczyciele mogliby zobaczyc to ... duzo nauczycieli i tak zna moje pseudo tongue bę pare sie nawet tak do mnei zwrca wink) Prof. Świderski Roolez big_smile

Hermetic - Club - www.hermetic-club.com

http://grzybek.cerber.org/
>> www.typteam.pl << Zapraszam Wszystkich

29

Tu raczej nie chodzi o jakieś ukrywanie się smile. Ksywka jest wygodna do codziennych kontaktów i dlatego ją stosuję zwłaszcza, że moje nazwisko jest nadnaturalnie długie (12 liter). Jak kogoś interesują takie szczegóły, jest moja strona, jest strona klasy (nawet ze zdjęciem), a jeśli chodzi o mnie, to mam też ksywę napisaną na plecaku smile.

Ad. list obecności -> myślę, że nie będzie problemu ze zrobieniem czegoś takiego... dostanę layout do nowej wersji strony, to pomyślę i zrobię.

PozDrX, Zyx
Dyżurny programista liceum
[ http://www.zyxist.com - eine meine website ]

30

Cieszę sie , że podjąłeś temat list absolwentów.Może uda się cofać do minionych lat.Była by to wspaniała sprawa.Będę obserwował i służył pomocą w miarę możliwości.
Pozdrawiam
Bogusław Sobota

31

mnie sie wydaje, ze czasem może i tu zaglądają nasi drodzy i wspaniali nauczyciele;p ale raczej nie sądze, ze często może im sie nie chce;p
a jesli zaglądają to serdecznie pozdrawiam grono pedagogiczne:D życze samych miłych dni i mniejszej radości z wstawiania bń tongue