Temat: p.Czarnecka

Mam takie małe pytanie do ludzi z humana big_smile Czy p.Czarnecka udupiła kiedyś kogoś na koniec roku (z fizyki tongue)? oczywiście na bloku humanistycznym big_smile i co się stało potem z tą osobą (jeśli taka była)

M2TraXX

2

Odp: p.Czarnecka

Przepadla w ogromie swojego nieudacznictwa... 1 z fizyki u prof. Czarneckiej? Pozdrawiam...

Baruh - aszem...

3

neutral
dziwne slowa:|
w tamtym roku byly osoby ktore mialy komisa- nie jest trudna rzecza nie zdac u tej Pani

Ja ci dam taką radę jako absolwent. Grozi ci pała u czarneckiej??? Przed każdą fizyką podlewaj jej kwiatki, biegaj po kredę, scieraj tablicę, nie zważaj na to że nie jesteś dyżurnym... No i jeszcze jak walniesz jakiś komplement to masz ją jak nic..... metoda ta owszem nie należy do tych  w moim stylu, ale bywali tacy co z kilku gołych pał jakoś magicznie i tróje dostawali.... tylko trzeba wejść w pupę, na naszą jaszczureczkę to działa jak lepiej niż magiczny krem przeciwzmarszczkowy

5

tylko trzeba wejść w pupę, na naszą jaszczureczkę to działa jak lepiej niż magiczny krem przeciwzmarszczkowy

Jestem ciekaw skąd mój przedmówca to wie... tongue

"... trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść... niepokonanym..."

6

Pewnie karnel sam stosował tę metodę  :twisted:

7

Przepadla w ogromie swojego nieudacznictwa... 1 z fizyki u prof. Czarneckiej? Pozdrawiam...

Mógłbyś to rozwinąć  :?:

8

bo prof Czarnecka nie lubi byc ignorowana, to wszystko...;] ale ludzie w klas hum jej raczej nie lubia, bo trzeba przepisywac podrecznik na kartkowkach...;/

9

ale ludzie w klas hum jej raczej nie lubia, bo trzeba przepisywac podrecznik na kartkowkach...;/

To chyba chymany powinny ją lubić skoro wystarczy wykuć podrecznik na pamięć na kartkówke big_smile

"... trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść... niepokonanym..."

10

Tak, z pewnością prof. Czarnecka nie lubi być ignorowana  :poklon:  , ale nie przesadzajmy, w III klasie to skarb nie kobieta;] (ja jestem po mat-hist). Trzeba tylko ładnie pisać kartkówki, używać kolorowych długopisów lol  i nie podkładać gotowców bo czasem zdarza jej się znaczyć kartki przed rozpoczęciem pisania :nunu: . Na koniec dała mi piątkę za ładny uśmiech 8) (zresztą całej klasie okazała "wyrazy sympatii") . Zaproście ją kiedyś na jakieś wyjście do muzeum (my wychodziliśmy średnio raz na 2tyg, mając na uwadze niezwykłą życiową przydatność takowych wystaw wink ) i będzie okey. Pozdrawiam lekko zawiedziona tym, że już nie dotyczą mnie takie problemy (niedługo będę stara i zapomnę nawet o prof. Pradze- a tak dobrze było być "draniem", chlip, chlip).

Powodzenia więc.

11

co do wchodzenia w .... mam nadzieje ze kolezanka Asia (rimbaud_ona) wam to dobrze zdefinowala swoja wypowiedzia, ktora cytuje! ja sie nie usmiechalem, nie podlizywalem i jestem dumny z mojego dopuszczajacego na swiadestwie w 3 klasie!!!!  wiedzialem ze fizyka mi sie nie przyda wiec olalem. jak ktos chce miec pasek na swiadectwie i jest za to gotow wchodzic roznym ludziom w dupe to okej, ale bez przesady.   

Tak, z pewnością prof. Czarnecka nie lubi być ignorowana  :poklon:  , ale nie przesadzajmy, w III klasie to skarb nie kobieta;] (ja jestem po mat-hist). Trzeba tylko ładnie pisać kartkówki, używać kolorowych długopisów lol  i nie podkładać gotowców bo czasem zdarza jej się znaczyć kartki przed rozpoczęciem pisania :nunu: . Na koniec dała mi piątkę za ładny uśmiech 8) (zresztą całej klasie okazała "wyrazy sympatii") . Zaproście ją kiedyś na jakieś wyjście do muzeum (my wychodziliśmy średnio raz na 2tyg, mażjąc na uwadze nięezwykłą życiową przydatność takowych wystaw wink ) i będzie okey. Pozdrawiam lekko zawiedziona tym, że już nie dotyczą mnie takie problemy (niedługo będę stara i zapomnę nawet o prof. Pradze- a tak dobrze było być "draniem", chlip, chlip).

Powodzenia więc.

12

Heh, ot tak mała insynuacja??? roll

13

ale ze co?? ja jestem ten bardziej olewajacy- mniej rozumiejacy...:PP

Heh, ot tak mała insynuacja??? roll

14

Krystian, Krystian to był żarcik. Chyba trochę się rozpędziłeś.

15

a mnie rozśmieszyła ta wypowiedę, nie sądziłam, ze komuś starcza siły i czasu, zeby aż tak się wazelinować, jestem pod wrażeniem lol

16

A czy na forum są osoby, które pisały komisa u Czarneckiej?