Temat: Akademia '06 / Nauczyciele na okładkach

Co wy o tym sądzicie?

http://wos.in/ken/zawadzki-okladka.jpg
http://wos.in/ken/czarnecka-okladka.jpg

w końcu nasi nauczyciele coś w życiu osiągneli tongue

Swoją drogą, jakby to tak druknąć... oprawić w ramki... i powiesić w pracowni do angielskiego i fizyki? smile

"... trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść... niepokonanym..."

2

Odp: Akademia '06 / Nauczyciele na okładkach

jęa *_* moja ulubiona pani profesor od fizyki  :poklon: respect! big_smile

3

yay tongue kto wpadł na ten pomysł? Ciekawe, mozesz zrobic tak o reszcie nauczycieli np. P. Glaz

"Je**ć leszczy z lamusami się nie pieścić"

4

yay tongue kto wpadł na ten pomysł? Ciekawe, mozesz zrobic tak o reszcie nauczycieli np. P. Glaz

Myśle, że z P.Głazem nie byłoby prblemów, ale po dzisiajszym przedstawieniu, sądząć po zachowaniu jego na poszczególnych scenach można się spodziewać reformy na lekcjach geografii, wiec nie wiem czy warto igrać z ogniem smile

http://wos.in/ken/glaz-okladka.jpg

5

Okładki sa boskie, akademia była boska... ale zbyt wielkiego idiotę z Głaza zrobiono ;-P Aż mi go szkoda było ;-).

6

Moim zdaniem akademia niby była fajna, ale np. użycie słowa Rogal w odniesieniu do p.Rożka było już przegięciem, nie mówiąc już o tym że jakiś koleś się nabijał z jego palca. Podobno p.Rożek się strasznie wkurzył i pewnie można będzie to zauważyć w przyszłym tyg. Tak samo stwierdzenie "raz na furmance raz pod furmanką".. niby niewinne i śmieszne ale wg mnie również przesada. Można to było zrobić śmieszniej, też nabijając się z nauczycieli ale z dobrym smakiem. Podpowiem, że męska część mojej klasy postanowiła nastukać temu, który się nabijał z braku palca naszego profesora, także bój się chłopcze! wink
A i z p. Głaza też troszkę za bardzo się nabijali smile
Za to doceniam poświęcenie Litewki bodajże (wybaczcie ale nie wiem jak ma na imię), który wygolił się na łyso dla zaszczytnej roli p. Zawadzkiego big_smile

żeby życie miało smaczek...
raz dziewczynka...
raz chłopaczek...

7

heheh dobe te okladki big_smile:D a nagrywal ktos akademie ?

Hermetic - Club - www.hermetic-club.com

http://grzybek.cerber.org/
>> www.typteam.pl << Zapraszam Wszystkich

8

Moim zdaniem akademia niby była fajna, ale np. użycie słowa Rogal w odniesieniu do p.Rożka było już przegięciem, nie mówiąc już o tym że jakiś koleś się nabijał z jego palca. Podobno p.Rożek się strasznie wkurzył i pewnie można będzie to zauważyć w przyszłym tyg. Tak samo stwierdzenie "raz na furmance raz pod furmanką".. niby niewinne i śmieszne ale wg mnie również przesada. Można to było zrobić śmieszniej, też nabijając się z nauczycieli ale z dobrym smakiem. Podpowiem, że męska część mojej klasy postanowiła nastukać temu, który się nabijał z braku palca naszego profesora, także bój się chłopcze! wink
Za to doceniam poświęcenie Litewki bodajże (wybaczcie ale nie wiem jak ma na imię), który wygolił się na łyso dla zaszczytnej roli p. Zawadzkiego big_smile

Co do prof. Rożka, to użycie rogal to raczej takie średnie przegięcie... ale co do palca, to nie pamiętam kto się niby z tego miał nabijać na przedstawienu? było przedstawione i niec wyeksponowane nieco dziwne dla nas przynajmniej podejście prof. Rożka do mazaków i jego tablicy. Ale mimo wszystko, raczej wychodził z tamtąd w dobrym nastroju.
Co do prof. Głaza, to faktycznie, zbytnie przegięcie. I widać było (przynajmniej na próbach), lekkie wkurzenie prof. Głaza. Choć scenariusz był pisany bardziej, wydaje mi się pod kątem lepszej identyfikacji danego nauczyciela, niż zbijania z niego smile
Co do pani profesor Furman, to widać było, że po tym stwierdzeniu miała niezły ubaw... tak więc raczej o przyszłe lekcje angielskiego nie trzeba się obawiać... smile
a co do Litewki (Michała) to odrosną mu włosy... smile
Niestety niektórych nauczycieli nie było na akademi, jak chociażby prof. Strzałki... chociaż kto wie... może to i lepiej...

Zresztą i tak połowa najlepszych scen musiała zostać usunięta...

a nagrywal ktos akademie ?

Nagrywał jeden koleś z 2A. Tyle, że trwało to 2h 20m i w pewnym momencie jest urwane z powodu zmiany kasety w kamerze tongue

9

Jak dla mnie akademia była super, ale z punktu widzenia nuaczycieli to troche przegieliscie ;/

10

Jak dla mnie akademia była super, ale z punktu widzenia nuaczycieli to troche przegieliscie ;/

Eh... nie przesadzaj... szkoda mi tylko prof. Głaza, bo naprawde całkiem sympatyczny jest, pomijają to, że zawsze naszej klasie robi pierwszym niezapowiedzianą kartkówkę, a dopiero potem idzie cała reszta klas...
No i w sumie prof. Rożka, chociaż nie wydawał być się wkurzonym, a wręcz przeciwnie po tej całej akademii... smile

11

Mam nadzieję że ktoś da tu filmik z akademi.

12

Teoretycznie to 2h 20m, wiec conajmniej 1 płyta DVD :> wiec nie wiem czy ktoś będzie miał taki serw smile już chyba lepiej na korytarzu w szkole ludzi z płytą łapać smile

13

Teoretycznie to 2h 20m, wiec conajmniej 1 płyta DVD :> wiec nie wiem czy ktoś będzie miał taki serw smile już chyba lepiej na korytarzu w szkole ludzi z płytą łapać smile

Jak coś to ja moge zapłacić za płytke smile Tylko nie wiem kto to wszystko nagrywał smile

14

Niestety niektórych nauczycieli nie było na akademi, jak chociażby prof. Strzałki... chociaż kto wie... może to i lepiej...

Tak, moim zdaniem to znacznie lepiej tongue

Co do filmu to jak już będzie rozprowadzany to czekam na cynk tutaj, chcę go mieć mimo wszystko na wyposażeniu big_smile

A tak swoją drogą to ma ktoś filmik z zeszłorocznej akademii? mam jakieś wspomnienie że ktoś tam go miał udostępnić ale nie wiem czy do tego doszło... a chętnie bym to znów obejrzała big_smile

raz dziewczynka...
raz chłopaczek...

15

Tak, moim zdaniem to znacznie lepiej tongue

Co do filmu to jak już będzie rozprowadzany to czekam na cynk tutaj, chcę go mieć mimo wszystko na wyposażeniu big_smile

A tak swoją drogą to ma ktoś filmik z zeszłorocznej akademii? mam jakieś wspomnienie że ktoś tam go miał udostępnić ale nie wiem czy do tego doszło... a chętnie bym to znów obejrzała big_smile

Ja mam na kompie smile

16

Nie wiem czym on nagrywał ale jest takie coś jak kompresja itp. FTP tez sie jakis na pewno znajdzie.

17

Kompresja... no proste... 2 Cd przecież standardowo, ale to i tak ponad 1GB, a wiec chyba lepiej jest kupić jednego DVD i podrzucić komuś z 2A, by nagrał smile

18

ja sie chetnie lapie na tegorocvzna akademia na DVD.

A ubiegloroczną mam - nienajlepszej jakości ale mam - tez na plytce DVD, razem z grudniowymi jasełkami smile

19

A ubiegloroczną mam - nienajlepszej jakości ale mam - tez na plytce DVD, razem z grudniowymi jasełkami smile

mółgbyś mi pożyczyć płytkę z tym nagraniem?
i dajcie znać, kiedy będzie dostępna ta z tegorocznej akademii smile z chęcią ją obejrzę i przegram smile

;-)

20

Jesli chodzi o FTPa to ja moge walnac do siebie to ...

Hermetic - Club - www.hermetic-club.com

http://grzybek.cerber.org/
>> www.typteam.pl << Zapraszam Wszystkich

21

Izka, bez obrazy, ale w żadnym elemencie tego przedstawienia nie mieląiśmy na uwadze żwsśkazania tego braku palca,ę wręcz wystrzegaliśmy się, żeby się tak nie stało. Sparodiowaliśmy tablicę, mazaki i kilka innych mniej ważnych rzeczy. Słyszałem wiele komentarzy od ludzi z poza klasy i narazie jesteś jedyną osobą, która twierdzi, że nabijaliśmy sie z palca... moze dlatego, że nic takiego nie bylo? Obejrzysz jeszcze raz przedstawienie ( bo zostało ono nagrane przez naszą klasę) i zobaczysz, że nic takiego nie bylo, cześć.

22

Ciesze sie jeśli to ja się mylę big_smile
Co prawda nie tylko ja to widziałam, jeszcze sporo osób z mojej klasy, ale przecież wszyscy możemy być w błędzie tongue

raz dziewczynka...
raz chłopaczek...

23

Moim zdaniem akademia niby była fajna, ale np. użycie słowa Rogal w odniesieniu do p.Rożka było już przegięciem, nie mówiąc już o tym że jakiś koleś się nabijał z jego palca. Podobno p.Rożek się strasznie wkurzył i pewnie można będzie to zauważyć w przyszłym tyg. Tak samo stwierdzenie "raz na furmance raz pod furmanką".. niby niewinne i śmieszne ale wg mnie również przesada. Można to było zrobić śmieszniej, też nabijając się z nauczycieli ale z dobrym smakiem. Podpowiem, że męska część mojej klasy postanowiła nastukać temu, który się nabijał z braku palca naszego profesora, także bój się chłopcze! Mrugnięcie
A i z p. Głaza też troszkę za bardzo się nabijali Uśmiech
Za to doceniam poświęcenie Litewki bodajże (wybaczcie ale nie wiem jak ma na imię), który wygolił się na łyso dla zaszczytnej roli p. Zawadzkiego Szerokaśny uśmiech

Nie widze totalnie niczego zlego w zamianie nazwy postaci w teżn sposob, w jaki przedstawilismy prof. RożŁka. Co do palca.. wybacz, ale mimo zapewnien kolegi, ktory go gral to po Twoim poscie kilka osob ogladnelo ponownie film z akademii, aby zobaczyc czy nie bylo tam przypadkowego zgiecia palca (przypadkowego, bo jak juz wczesniej ÂLukasz napisal, wystrzegalismy sie tego). I nie bylo. Nie wiem jakim cudem Twoja klasa zauwazyla to, lecz nasuwa mi sie tylko jedna mysl, ze kazdy widzi to co chce. Nie pisz wiecej tego typu bredni, bo to raczej swiadczy o tym, ze raczej Wy pewnie sparodiowalibyscie go w ten sposob. Nie pisz czegos, czego nie jestes pewna tymbardziej, ze spore grono nauczycieli nie bylo na przedstawieniu, a po puszczonej plocie moga oni dopytywac sie o wrazenia uczniow, ktorzy moga wyznac im mylny obraz tego co sie tam wydarzylo. Prof. Furman przyjela tekst o furmance z usmiechem, prof. Głaz podobnie, całe przedstawienie. A co do tekstu o meskiej czesci Twojej klasy, przyprawil mi on spory usmiech na twarzy smile.

24

To, że przyjęli z uśmiechem wcale jeszcze nie znaczy, że im sie podobało. Ty także nie wiesz i nigdy sie nie dowiesz co tak na prawdę o tym przedstawieniu sądzą. Słyszałem że jakaś delegacja z twojej klasy była przepraszać p. Głaza. Za co? czyżby jakies wątpliwości w to czy mu sie podobało? Co do palca w/w profesora to ja sie równiez nieczego takiego nie dopatrzyłem ;].

25

To, że przyjęli z uśmiechem wcale jeszcze nie znaczy, że im sie podobało. Ty także nie wiesz i nigdy sie nie dowiesz co tak na prawdę o tym przedstawieniu sądzą. Słyszałem że jakaś delegacja z twojej klasy była przepraszać p. Głaza. Za co? czyżby jakies wątpliwości w to czy mu sie podobało? Co do palca w/w profesora to ja sie równiez nieczego takiego nie dopatrzyłem ;].

Powiedzmy, ze doszly nas sluchy, ze p. Głaz jest oburzony. I chyba nieslusznie, bo to byly wlasciwie domysly i wyjasnilismy sytuacje, choc profesor byl bardzo zaskoczony nie widzac powodu przeprosin. Masz racje, ze nigdy nie dowiem sie komu sie podobalo, komu nie, jednak to nie doslownie usmiech na przedstawieniu wprowadzil mnie w ten wymysl tylko bezposrednie rozmowy z tymi nauczycielami. Fakt, to tez nie do konca przesadza jak jest na prawde, ale nie widze powodu zeby zgadywac co wewnetrznie przezywaja jesli mowia, ze ich to nie urazilo.