1

Temat: Turniej w piłke nożną :)

Co myslicie na temat tego turnieju.?? Która ekipa ma najwieksze szanse i jak wrażenia po pierwszym dniu ??

2

Odp: Turniej w piłke nożną :)

No nie jestem w temacie za bardzo wiec jakbys mogl to streść ten pierwszy dzień tongue. Jakie klasy dziś grały i kto wygrywał? Ja licze na ostateczny trium Neandertali.  :twisted:

"Je**ć leszczy z lamusami się nie pieścić"

3

Nie chcialbym tutaj tego streszczac bo moja ocena moglaby byc nie obiektywna big_smile jako ze ja sam bralem udzial w dzisiejszych meczach smile

4

ja też się nie orientuje kto grał i wygrał wczoraj, natomiast wiem że dzisiaj grają Neandertalczyki i intuicja mi mówi że wygrają big_smile

żeby życie miało smaczek...
raz dziewczynka...
raz chłopaczek...

5

Widzialem ze pierwszy dzien nalezal do Wszechpolakow. Niezli sa koledzy zwazając na to ze sa dopiero w pierwszej klasie tongue. Jak tam dzisiaj poszło Neandertalom?

6

Właśnie chcialbym się dowiedzieć jak tam dzisiaj bylo i kto awansowal do polfinalu ?? big_smile
no i chcialbym sie oczywiscie dowiedziec z kim przyjdzie nam sie zmiezyc big_smile

7

z grupy D awansowal sklad budowlany 3c czyli my big_smile
z grupy tej co grala dzisaij awansowali rowniez neandertali ... tongue jutro ceikawie zapowiadaja sie polfinaly smile

Hermetic - Club - www.hermetic-club.com

http://grzybek.cerber.org/
>> www.typteam.pl << Zapraszam Wszystkich

8

No cóż smile powodzenia

9

Dzisiaj końcówka... Grzybek jak przydziesz to napisz jakie wyniki tongue

10

1 miejsce - Kasztany
2 miejsce  - Neandertalczyki
3 miejsce - Wszechpolacy
4 miejsce - Skład budowlany 3C sad

final byl bardzo zaciety bo dopioero w dogrywce wygraly Ksztany . to samo w sumie mozna powiedziec o meczu o trzecie miejsce , tylko ze tam do ostatnich dwoch minut meczu wygrywalismy my (3c) 4:3 i przegralismy 5:4 sad strasznie glupio dwie bramki stracilismy ...

rozdanei nagrod w poniedzialek bodajze o 13:50 [?]

11

Cóż, szkoda że Neandertalczykom się nie udało, aczkolwiek najważniejsze że pokonali Przybteam'a i to z jaką łatwością big_smile

żeby życie miało smaczek...
raz dziewczynka...
raz chłopaczek...

12

Wie ktos moze czy fotki z turnieju będą gdzieś dostępne ?? jesli tak to prosze o info

a tak apropos to grzybek dobrze broniłeś smile brakło szczęścia, nam za to szczęście sprzyjało

13

a to rozczarowanie, że Neander. przegrały hmm
gratzz to champions

14

dzieki Matzzz wink tylko ze teraz jestem caly poobijany , oba kolana sine, lokiec siny , i nadgarstek nadwyrezony hmm a jutro mecz do rozegranioa ... tongue nie wiem jak ja bronic bede:P

15

Cóż, szkoda że Neandertalczykom się nie udało, aczkolwiek najważniejsze że pokonali Przybteam'a i to z jaką łatwością big_smile

Ej dobra dobra. Tylko dlatego, ze starsi i tylko dlatego, ze dluzej ich 'Przyb' uczy xD To musialo zaprocentowac ;p

16

ekhm xD doma no przyznaj to xD ze ja nie gralem i dlatego ;] xD buaha.   nie no wole na boisku grac niz na sali ...  podemij sie ktos tego na poczatek przyszlego r.szkl.

17

no na trawce by bylo spoko big_smile chociaz na sale ten nie narzekam w koncu 3 miejsce tongue