1

Temat: Wyniki matur

Czy ktoś z was może wie, czy świadectwo maturalne trzeba odebrać w ten jeden konkretny dzień (29.06), czy może można jakoś póęniej??? Bardzo proszę o wszelkie konkretne informacje!

2

Odp: Wyniki matur

co ty... to ze nie odbierzesz swiadectwa w pierwszym dniu wydawania to nie znaczy ze zabiora ci go i juz nie beda chceli dac:P

"Je**ć leszczy z lamusami się nie pieścić"

3

Wiem ze ten temat jest straszny ktory "Zaproponowalam" ale musze sie dowiedziec kiedy dokladnie sa wyniki matur.Wszyscy mowia ze odbieramy je 29.06 ze Staszka a nigdzie o tym nie pisze.Ktos cos wie????? Nie wiem o ktorej godzinie mam zaczac sie dolowac lol

4

spoooko jeszcze kilka dni zostalo, dadza znac na stronie. Poza tym tak, to prawda ze w piątek wyniki.

"Je**ć leszczy z lamusami się nie pieścić"

5

ktoś się może orientuje czy trzeba je odebrać osobiście czy może to zrobić np. ktoś z rodziny?

żeby życie miało smaczek...
raz dziewczynka...
raz chłopaczek...

6

To w piatek to wiem ZE JEST ROZDANIE TEGO;P,  tylko o ktorej godzinie sie po nie zglosic????? jak wpadne o 8.00 to mi dadza;D;D;D;???????? :? mUSZE SIE POCHWALIC ZE PRACUJUE;d;d;d;d ZARABIAM chwilowo na siebie  lol  i nie abrdzo wiem jak to rozegrac.Zeby nie bylo ze wpadne o 9.00 a oni zebym sobie poczekala do 11.00;] :x

7

rozmawialiśmy dziś z dyrem, twierdzi że jeśli nie nawali czynnik zewnętrzny (np. kurier) to od 8 powinni zacząć wydawać wyniki.

8

ale do której? mam nadzieję że gdzieś do 15 chociaż...

żeby życie miało smaczek...
raz dziewczynka...
raz chłopaczek...