Temat: zDANE

lol  I JAK MATURZYSCI. wSZYSCY ZDALISMY wink  Zadowoleni??????? jestem ciekawa  jak wam poszlo big_smile  jA JESTEM ZADOWOLONA big_smile

2

Odp: zDANE

ja zdałam i jestem całkiem zadowolona.. no może poza moim wynikiem z matmy, bo to wstyd tongue

żeby życie miało smaczek...
raz dziewczynka...
raz chłopaczek...

3

no ciekawy jestem Iza co to za wynik... ja mialem 54% z rozszerzenia oczywiscie w wcależe się ciesze sad
angielski 87% rozszerzony - to jedynie makes me happy  roll

"Je**ć leszczy z lamusami się nie pieścić"

4

Mi wyszły bardzo równe, i co ważniejsze, wysokie wyniki ze wszystkich egzaminów. Z matematyki z jednej strony jestem zadowolony (90%), ale z drugiej strony gdyby nie jedno pomylenie znaku, byłby max, a tak z powodu autorskiej metody 10% poszło w plecy. Ponadto tam, gdzie się wybieram, dla pewności przydałoby się więcej...

PozDrX, Zyx
Dyżurny programista liceum
[ http://www.zyxist.com - eine meine website ]

5

Jak już się chwalimy to i ja... Równo i wysoko, w przypadku matmy wręcz szokująco wysoko (dla mnie), z fizy szokująco dla innych wink Straciłem punkt przez nieuwagę, a trzeba przyznać, łatwa była.
pl - pp - 81
ang - pr - 91
mat - pr - 88
fiz - pr - 98
A teraz czekam spokojnie do 14. lipca. Dobrze że się w Rzeszowie nie rejestrowałem big_smile

6

no ciekawy jestem Iza co to za wynik...

66%. Z próbnej miałam 75%, a to przed tą właściwą maturą się przytulałam z Kiełbasą, i co z tego mam?
Czy ktoś się wybiera na SGH? ja mam 260 pkt i mam słabe szanse na sukces...

żeby życie miało smaczek...
raz dziewczynka...
raz chłopaczek...