1

Temat: Stancja u pani Krysi

http://www.youtube.com/watch?v=yKcNYwr15kw

To już jest perfidność na maksa... pani Krysia sobie pojechała... no po prostu brak mi słów.  sad

"Je**ć leszczy z lamusami się nie pieścić"

2

Odp: Stancja u pani Krysi

po zobaczeniu tego filmiku jakiś czas temu zdecydowałam się na kawalerkę, choćbym miała jeść suchy chleb z solą przez całe studia. <;

3

Takie akcje nie mieszczą mi się w głowie  :mur: A póęniej pani Krysia pewnie gorliwie się modli i słucha radia marysia. Ciekawe, skąd takich przekleństw się nauczyła  :shock:

4

bu ha ha

Ale babcia  :mrgreen:

5

patrysia napisał/a:

Takie akcje nie mieszczą mi się w głowie  :mur: A póęniej pani Krysia pewnie gorliwie się modli i słucha radia marysia. Ciekawe, skąd takich przekleństw się nauczyła  :shock:

Patrysiu - takie prymitywne zachowania s? charakterystyczne dla wielu mieszkańców Stalowej Wólki -Zdrój. Miasto to przejęło styl od swoich nowych mieszkańców - w latach 60 i 70 wchłonęło duż? wie? Pławo i wielu tubylców z okolicznych wsi. ( To tzw. chłoporobotnicy).
Ten ludyczny element miasta może byłby i ciekawy - ale nie ma on nic wspólnego  z przykładnymi wzorcami cepeliowskimi. Niepotrzebnie  (poza  tym) mieszasz sprawy kultury osobistej człowieka z bezmy?ln? ( a może nie?) nagonk? na uczucia i praktyki religijne jakich? anonimowych słuchaczy radia katolickiego. Zreszt? jedynego niezależnego medium w Polsce - nie emituj?cego reklam, i nie będ?cego własno?ci?  zachodnich (niemieckich) koncernów medialnych. Ale to jest teraz w modzie. Ja unikam takich delikatnych spraw jak ocena wiary współbliĽnich. A co do Torunia -to mówię - że 'lepszy RYDZyk - niż nic".
Pozostaje jeszcze sprawa klimakterium kobiet. My?lę ,że wła?cicielka stancji - oprócz niesłychanie niskiej kultury osobistej ( j/w) - odczuwa już charakterystyczne dla niektórych prymitywnych kobiet w  tym wieku chore zainteresowania seksem . Tzw. ogl?dactwo, podgl?dactwo, konfabulacje o podłożu seksualnym itp. Oby? Ty nie uległa temu zjawisku już za jaki? czas. Więcej tolerancji życzę. I nie uleganie TVN-owskiej propagandzie. Tudzież argumentacji zootechnicznej Monisi Olejnik.
Pozdrawiam. Mozets.