26

Odp: Punkty

Na studiach uczysz się w miarę tego co chcesz i lubisz. Nie ma jakich? ?miesznych przedmiotów.

27 Ostatnio edytowany przez dasu (2008-02-05 23:03:38)

oj pewny jesteś. ja aktualnie studiuję lotnictwo i w ty semestrze miałem zajęcia z filozofii a w następnym szykuje mi sie ekonomia. Więc nie ma tak miło. Dodatkowo z ekonomi w ubiegłym roku na 170 w pierwszej próbie zaliczyło 13 osób:D Ach prof. Kunicka z SGH. Co za cholerne babsko. big_smile

I am sponsored by HiMountain wink
I need a girl !!!
WWW.WSPINANIE.PL
Pozdro dla klasy III C LOKEN wink

28

No, super... smile piekne perspektywy.
Teraz przynajmniej wyczytalam co mozna zrobic zeby "staszic wydawal sie piekniejszy"; jak zaczne wysiadac to sprobuje tongue!

29

nie tragizujcie big_smile przecież na studia id? Ci, co chc? smile nikt nikogo nie zmusza, wiec nie ma co ubolewać tylko najwyżej za łopatę i też co? się znajdzie wink

A Ty Sudołku nie siej paniki, bo ludzie nam pouciekaj? ze staszka tongue i wszyscy poprzenosz? się do zawodówy big_smile:D:D

Z tego co staciłem najbardziej żal mi głowy - Ozzy Osbourne

30

Witam ponownie !
Mam pytanie co do progu punktowego.
Czy przewidywany próg u was jest ustalany wcze?niej i jest jako informacja dla kandydatów czy nie ?? ( w niektórych liceach jest podany już przewidywany próg punktowy ) .
Mam pytanie co do dni otwartych , czy jest już ustalone kiedy będ? ??
Rozumiem że w najbliższym czasie pojawi? się jakie? informację na temat rekrutacji itp.

31

oj Tevez wink co ci sie tak spieszy? jest dopiero luty big_smile ciesz sie póki co gimnazjum, a o liceum sie jeszcze nie martw wink na stronie znajdziesz wszystko co ci będzie potrzebne smile z gory jest ustalany próg, który póĽniej jeszcze sie zmienia. dzień otwarty tez będzie podany na stronie tongue

32

No wiesz u mnie w szkole już sie nauczyciele ciebie pytaj? gdzie chcesz i?ć , na lekcjach gadaj?  o szkołach , wszyscy się tak bardzo tym przejmuj? !! W takim razie czekam na jakie? informację i aby do wakacji smile

33

Heh... ;D Naprawde, je?li sie zastanawiacie czy i?ć na naszego staszka, czy gdzie? indziej, to jedyn? słuszn? odpowiedzi? jest nasz staszek wink

Zapewne wielu ma dylemat SLO czy Staszek? Sam też taki miałem, tyle, że ja wcze?niej spędziłem 9 lat ucz?c się najpierw w podstawówce nr 11, a potem gimnazjum nr 4. Tak czy owak budunek, nauczyciele i klimat SLO smile Wiec mam ogólne pojęcie. Osobi?cie nie żałuję wyboru. Przy staszicu SLO jest takie bezpłciowe. W naszym LO czuje się pewnien klimat, w SLO nie czułem żadnego.
Czy ciężko? Nie, zdecydowanie nie. Ja olewałem sobie 3 lata Liceum (czego w sumie teraz żałuje, bo można było się przeciez uczyć i teraz siedzieć z index'em w kieszeni) i oscyluję przez te 3 lata w granicach ?redniej 4.0, wiec chyba nie jest tak Ľle wink

Nie chce obrażać ludzi z SLO, ale jak teraz spotykam się z niektórymi, to momentami, aż ciężko znaleĽdĽ jaki? wspólny temat. Decyzja jest wasza. O to, czy zostanie się przyjętym, raczej Ci, którzy my?l? o staszicu, nie maj? się czym martwić, bo nawet je?li nie w pierwszym rzucie, to z odwołania dostaje się praktycznie każdy.

Tak wiec, zapraszamy we wrze?niu do naszego Licuem, a w kwietniu na dni otwarte, choć daty jeszcze nie znam, ale mogę podejżewać, że bedzie to 27 kwiecień. wink

"... trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść... niepokonanym..."

34

Pomidor napisał/a:

A Ty Sudołku nie siej paniki, bo ludzie nam pouciekaj? ze staszka tongue i wszyscy poprzenosz? się do zawodówy big_smile:D:D

Ja nie panikuję. Chce po prostu powiedzieć jakie są realia studiów technicznych. Nie mam pojęcia jak jest na studiach u kolegów, dlatego przytoczone wypowiedzi są związane tylko z wydziałem na którym studiuję. Chcę uczulić osoby które się wybierają na MEiL że nikt was nie będzie ciągnął za rączkę. Możecie zapomnieć jak mama załatwi za ciebie niewygodne sprawy, a nauczyciele się zlitują i zgodzą się na wszystko. W tym momencie uciekam z przedmiotu jakim jest wytrzymałość konstrukcji, do innego gościa. Ale to nie jest takie proste. Pójdziesz do kierownika zakładu poskarżysz się mu że prof. Knap nie ma pojęcia o czym mówi, to masz zagwarantowane udupienie z przedmiotu i widzimy się za rok. Materiału są spore ilości, i osoby które nie potrafią się nauczyć kilku definicji z fizyki w liceum, a o takich wiem, mogą mieć problemy.Ja "straszę" was, a mnie straszą starsze roczniki. Podobnie jak w łańcuchu pokarmowym ktoś musi być łowcą a ktoś zwierzyną. Ale na razie nie macie sie o co martwić.
A teraz kilka słów z innej beczki, do ludzi którzy chcą się wybrać na Staszka. Polecam tą szkołę i gdybym miał wybierać ją ponownie zapewne zrobiłbym to samo. Dla przykładu iż 3 lata nie poszło na marne jest wkład i zaangażowanie nauczycieli w tej szkole. Gdy ja zdawałem maturę, zrobiłem sobie takiego wała, że nie zapomnę go do końca życia.Będąc pewien że w ten dzień mam egzamin ustny z j. polskiego okazało się ku memu zaskoczeniu że mam za 30 minut egzamin ustny z angielskiego. Pozostawiony totalnie na lodzie i bez przygotowania poszedłem, odpowiedziałem i zdałem. A to wszystko zawdzięczam tym jedynką które dostawałem, a które mnie mobilizowały do dalszej pracy, u mojego najlepszego nauczyciela a zarazem wychowawcy p. Zawadzkiego. Tutaj głębokie pokłony dla niego big_smile. Tak więc nie zastanawiać się i na przyszłość zobaczcie dwa razy terminy egzaminów. Tak aby nie popełnić mojego błędu. Oj rozpisałem sie ale to dla waszego dobra. I jeszcze jedno. Jeżeli jestem już na studiach to nie po to aby Was straszyć tylko po to aby wam pomóc. Tak więc jeżeli ktoś chciałby studiować na MEiLu lotnictwo, energetykę, automatykę z robotyką, lub po prostu mechanikę i budowę maszyn, to niech pisze na gg: 1516601 i niech nie boi się pytać. Ja nie gryzę. Sam przez to przechodziłem i nieraz trafiał mnie szlaq gdy podwijała mi się noga. Dobra kończę już big_smile

I am sponsored by HiMountain wink
I need a girl !!!
WWW.WSPINANIE.PL
Pozdro dla klasy III C LOKEN wink

35

dzień otwarty 27 kwietnia (jakby co) big_smile

36

Tak my?lałem że będzie 27 kwietnia !
Mam nadzieję że będzie jakie? info na stronie przed dniem otwartym !
Na stronie samorz?dówki jest 5 kwietnia , i informacja już dawno się ukazała !
Ale pewnie wasza szkoła jest i tak oblegana przez uczniów dlatego nie musi sie zbyt martwić o ,,nowych'' !!

Wybieracie się ??

37

a czemu nie smile oprowadzić zawsze można big_smile

38

Czy wasza szkoła też będzie korzystać z internetowego naboru ???

39

co by nie smile nie gor?czkuj sie tak big_smile jeszcze zostało ci sporo czasu tongue napiszesz testy to wtedy szukaj po stronach wink teraz nie masz co sie martwic, bo w połowie roku szkolnego nikt sie nie zajmuje takimi rzeczami smile

40

Nadszedł czas składania podań.
I mam do was takie pytanie : jaki język wybrać jako 2 niemiecki czy francuski ??
Niemieckiego uczę się chyba od 2 klasy podstawówki więc chyba nie ma co zmieniać ??
Jak my?licie ?? Znajoma mi niemiecki odradzała , mówiła że nie bardzo , także już sam nie wiem.

41

a może rosyjski? smile
na Twoim miejscu wzięłabym niemiecki, i tak wystarczaj?co jest nauki, przynajmniej tu będziesz mieć łatwiej wink

42

Miałam podobny dylemat. Niemieckiego uczyłam się dokładnie od drugiej podstawówki a że nie było tak jak rok przede mn?: jedna klasa z niemieckim druga z francuskim i już tam podział wewnętrzny za zaawansowany i nie, to miałam do wyboru tylko podstawowy niem/fran. Wybrałam niemiecki, chociaż argument, że tyle lat się już uczyłam przemawiał za tym, że szkoda czasu na branie tego samego i może lepiej zacz?ć francuski, ale jednak mogłabym zapomnieć to, co już z niemieckiego umiem...
Jestem zadowolona więc i Tobie radzę wzi?ć niemiecki: będziesz mieć dobre oceny, dobr? powtórkę, kilka nowych rzeczy (wcze?niej nigdy nie kazali mi uczyć się takiej ilo?ci słówek i rodzajników! Pozdrawiam prof. Muciek wink ). Wiadomo oszczędzisz czas na nauce tak czy siak bo 85% materiału się powtarza... ale naprawdę warto sobie wiedzę uporz?dkować, dodać kilka nowych rzeczy, a ogólnie mieć luz ;P
Rosyjski za to jest póóóóĽno, bo kończysz koło 17 i masz okienka kiedy klasa ma niem/fran...

43

Złożyłem podanie w pierwszej kolejno?ci na mat-fiz ( s? 2 klasy ) , wychodzi mi 155 pkt. !
Jak my?licie , przyjm? mnie  ?? Trochę się obawiam bo testy w tym roku były łatwe , a ja je ?rednio napisałem !!