76

Odp: Klasy I

Ktos wie jakich wychowawcow bedzie mial biol-chem/y ?
Pozdrawiam

" One good thing about music .... when it hits you fell no pain "

www.myspace.com/djsoj
www.skrecz.com
www.cietydzwiek.com

77

A gdzie są umysły ścisłe  :?:  Ludzie z mat-infu dajcie znak życia  :!:  :mrgreen:

78

A gdzie są umysły ścisłe  :?:  Ludzie z mat-infu dajcie znak życia  :!:  :mrgreen:

takowych brak xD human opanował forum big_smile

79

no tak humaniści na razie górą wink
MonikaS w której jesteś klasie ? wink

;-)

80

Byłam w sekretariacie wczoraj, aby się dowiedzieć... i w "i", myślałam, że padne... miałam być w klasie z francuskim. W kazym razie sie chyba przeniose do "h" jak mnie tam zechca xD.

81

My jestesmy chetni wiec sie nawet nie zastanawiaj i przenos:P

82

Jam jest ścisłowiec! Nie gadać mi tu że nie ma takowych!

83

Byłam w sekretariacie wczoraj, aby się dowiedzieć... i w "i", myślałam, że padne... miałam być w klasie z francuskim. W kazym razie sie chyba przeniose do "h" jak mnie tam zechca xD.

więc wychodzi na to, że długo nie pobędziemy w tej samej klasie sad

;-)

84

Jam jest ścisłowiec! Nie gadać mi tu że nie ma takowych!

Zwracam honor smile

85

Paradox nie zostawie Cie, scislowcy rzadza  :twisted:

" One good thing about music .... when it hits you fell no pain "

www.myspace.com/djsoj
www.skrecz.com
www.cietydzwiek.com

86

Paradox nie zostawie Cie, scislowcy rzadza  :twisted:

no ba! ^^

87

taka mala sprawa jest  wink
czy bylby ktos chetny z klas pierwszych kto aktualnie jest na humanie przepisac sie do mat-fizu  :?: bo mam kolezanke w pierwszej klasie ktora jest wlasnie na mat-fizie ale bardziej wolalaby humana, wiec jak ktos taki sie znajdzie to wiecie co robic  8)

Panowie wojacy, hulamy
Przeklęci STÂ!D DO WIECZNOŚCI,
Zlituj się, Boże, nad nami !
Hej, ho, hej !

88

taka mala sprawa jest  wink
czy bylby ktos chetny z klas pierwszych kto aktualnie jest na humanie przepisac sie do mat-fizu  :?: bo mam kolezanke w pierwszej klasie ktora jest wlasnie na mat-fizie ale bardziej wolalaby humana, wiec jak ktos taki sie znajdzie to wiecie co robic  8)

Wątpię, czy ktoś na to pójdzie :]

89

Nie było mnie tu z 2 miesiące a widzę że human dalej rządzi, a zwł. 1 "h", której uczniem będę już od 4 IX. big_smile

90

Czytam sobie tę dyskusje i mnie wszyscy rozwalacie... Co to za frajda, znac wychowawce tuz przed rozpoczeciem? I tak wszystkiego dowiecie sie dopiero na rozpoczeciu smile A co do 3. jezyka - pozdrawiam ambitnych i tych, ktorzy maja nieograniczony czas...

(Witam po latach tongue)

Baruh - aszem...

91

Czytam sobie tę dyskusje i mnie wszyscy rozwalacie... Co to za frajda, znac wychowawce tuz przed rozpoczeciem? I tak wszystkiego dowiecie sie dopiero na rozpoczeciu smile A co do 3. jezyka - pozdrawiam ambitnych i tych, ktorzy maja nieograniczony czas...

(Witam po latach tongue)

Pewnie, że frajda. Zawsze można potpytać , co i jak, gdzie i kiedy;p;p

My Brutal Romance
My Beautiful Romance
My Miserable Romance
My Innocent Romance
My Selfish Romance
My Childish Romance

92

No to już od dziś można się wszystkiego dowiedzieć na stronie naszej szkoły. Jest tam nowy plan lekcji i każdy poznę swojego nowego wychpwawcę. Jednym słowem powodzenia wszystkim pierwszoklasistom  :!:  big_smile

93

Jest ktos chętny na zamiane profilu z mat-geo na mat-inf???bo ja jestem na mat-inf ale nie jestem za bardzo do niego przekonany;/

94

Hej.
Jestem TU "nowa" i nie wiem za bardzo, gdzie mam umie?cić swoje pytanie? ;/
A brzmi ono następuj?co:
Czy w Waszej szkole jest liceum/technikum wieczorowe?
Mówiono mi, że jest- lecz chciałabym to wiedzieć na pewno.
Z góry dziękuję za informacje.
I je?li napisałam to w złym miejscu- to przepraszam.

Pozdrawiam.

95 Ostatnio edytowany przez gosicaa (2008-07-05 17:22:18)

eee.. witam wszystkich smile
jest sprawa xD !

jestem na humanie (1H) i zależy mi na tym żeby przenie?ć sie do 1iii ..   może jest kto?, kto chciałby sie zamienić ? smile
a jeżeli niie z humana .. to z mat-geo xD  no coo, różnie to bywa ..
aalbo jeszcze inaczej .. może jest kto? z jakiegokolwiek profilu kto chciałby przenie?ć sie na humana? big_smile

no, chciałabym znaleĽć się w klasie mat-geo lub na humanie "iii" .   x) pozdrawiam.