1

Temat: ??? ladnie zmienilem temat aby nie byl juz zmieniany

Co to za forum?
Czemu to jest jakies ogolno dostepne jesli tu sam mat-fiz chyba jest.
Kto sie kryje pod jakim nickiem bo nikogo nie rozpoznaje oprocz 4 osob tongue
Ja jestem heniek jak widac i w mlodosci zostalem traktoryszta.

2

Odp: ??? ladnie zmienilem temat aby nie byl juz zmieniany

Forum jest ogólnodostępne, owszem, ale na razie jeśli idzie o informację - no cóż, poczta pantoflowa. Ale już za parę dni ruszamy na większą skalę z tym wszystkim, więc będzie więcej osób spoza mat-fizu. Już pare osób spoza Ia wie o sprawie i pisze na forum.
A to. kto się kryje pod jakim pseudo - to jego sprawa, administracji nic do tego. Chcesz wiedzieć, zapytaj się.

3

Ej moze mi sie wydaje , ale czy to forum moze nie jest tylko dla administratorow i moderatorow ??:) bo co chwila jakies niepotrzebne topici widze jakies niepotrzebne bocznice itp zeby zapelnic jakos forum.To zamkne tamto zamkne.. Lepiej byscie sciagali tu ludzi a nie ... :mrgreen:

" One good thing about music .... when it hits you fell no pain "

www.myspace.com/djsoj
www.skrecz.com
www.cietydzwiek.com

4

Wiesz, póki co to trzeba byc nieco liberalnym by się rozkręciło , ale jak się potem stadko rozwydrzy to będzie krucho  :evil:   tongue

Â?eby mi się tak chciało, jak mi się nie chce...

5

Ja ci moge powiedziec co do forum "szkolengo".
Istnieje jeszcze forum mojej starej klasy, i tam moge ci powiedziec ze skonczylo sie na 0 moderowania. Bo i po co? Dla tak malu osob nie ma sensu bawic sie ze temu wykasujemy 2 posty a temu cos tam.
Miejcie sie dobrze, jeden moderator spokojnie wystarczy i jak najmniej kasowania.

6

Ja ci moge powiedziec co do forum "szkolengo".
Istnieje jeszcze forum mojej starej klasy, i tam moge ci powiedziec ze skonczylo sie na 0 moderowania.
Miejcie sie dobrze, jeden moderator spokojnie wystarczy i jak najmniej kasowania.

Dlatego dla odmienności to forum będzie moderowane czy to się komuś podoba czy nie.
A co do ilości moderatorów-zgadza się jest 1 moderator , którym jestem ja  :evil:

Â?eby mi się tak chciało, jak mi się nie chce...

7

Jest jeszcze dwóch administratorów, do akcji specjalnego znaczenia: banowanie, usuwanie użytkowniuków. Moderować też możemy co, z bólem, czynimy. Postów raczej nie usuwamy, chyba ze to skrajny offtopic i/lub byłoby za dużo zmian w oryginalnym tekście. A widzę, że dyskusja schodzi na tematy, które obejmuje inny dział - i tam też trafia.

[ Dodano: 2005-01-12, 08:46 ]
A więc, po tym jak temat spadł tam, gdzie spadł, wywaliłem przezywanki i inne takie i piszę na temat mojego podejścia do spraw moderacji.
Otóż ja uważam, że jeśli temat ewoluuje, stopniowo zmienia myśl przewodnią, to jszcze nic złego, i takich, lekko orbitujących postów usuwać nie mam zamiaru. Wybitne przypadki offtopicu (vel spamu) będą natomiast kasowane/przenoszone tam, gdzie ich miejsce. Co do granicy tego, gdzie zaczyna się OT, myślę, że każde forum wykształca swoje podejście do sprawy. A forum to jego użytkownicy, moderatorzy i admini, więc macie spory wpływ na to, co będzie kasowane, a co nie. Wystarczy poprosić. Jeśli ktoś z uprawniweniami zgodzi się z poglądem, że post powinien zostć skasowany, zrobi to. Ale, jak widzę, mamy konflikt interesów: jedni chcą, by tępić wszystko, zaś inni, by nie robić nic. Z pierwszymi zgodzić się nie chcę, pisałem kiedyś na forum, gdzie powyżej 10 postów w ścislym zwiążku z pierwszym to był duży sukces, i nikomu to nie przeszkadzało, ba było miło. Z drugimi nie mogę się zgodzić, bo jakby nie patrzeć, pewien poziom musi być, zwłaszcza, że pretendujemy do miana oficjalnego forum. Gdy wykształcimy poglądy na jeszcze kilka spraw, związanych z moderacją i administracją, to sami się przekonacie, czy wam to odpowiada.
Co jeszcze będzie moderowane? Oprócz tego, co w regulaminie, nie lubimy nabijania postów, i niektórzy w niezbyt odległej przeszłości się o tym boleśnie przekonają. Wywalani będą użytkownicy o debilnych nazwach (już jedna głowa poleciała, za niedługo mogą polecieć następne - ci którzy wybrali swoją ksywę z jakimś sensem, nie mają się co bć). Użytkownicy nadużywający forum będą dostawć ostrzeżenia/bana. Informuję, że za trzy ostrzeżenia blokowana jest możliwość pisania, a za sześć wejśćia na forum (tylko zastanawiam się, za co użyszkodnik dostanie ostrzeżenia, jak już pisć nie będzie mógł - ale jeszcze się przekonamy).
A teraz koAńczę post, bom głodny.

8

Z pierwszymi zgodzić się nie chcę, pisałem kiedyś na forum, gdzie powyżej 10 postów w ścislym zwiążku z pierwszym to był duży sukces, i nikomu to nie przeszkadzało, ba było miło. Z drugimi nie mogę się zgodzić, bo jakby nie patrzeć, pewien poziom musi być, zwłaszcza, że pretendujemy do miana oficjalnego forum. Gdy wykształcimy poglądy na jeszcze kilka spraw, związanych z moderacją i administracją, to sami się przekonacie, czy wam to odpowiada.

Wiesz, na to jest sposób smile Jako były [4-letni] administrator najwiekszej strony klikowej w Polsce utrzymywałem porządek właśnie pilnując spamerow i trzymania sie tematu. Trzeba troszke rygoru poza paroma działami ;]

Potem zrobie =]

9

Vejii nie kozacz tak bo pomysla ze jestes fajny wink) big_smile a tak wogole to fajny pomysl z forum smile a jesli chcecie jakas reklame to zrobcie jakis napis , czy cus tongue i po szkole porozwieszajce big_smile zawsze to wiecej osob wpadnie ;]

Hermetic - Club - www.hermetic-club.com

http://grzybek.cerber.org/
>> www.typteam.pl << Zapraszam Wszystkich

10

Projekt napisu jest właściwie gotowy, tylko go powielić i porozwieszać - mieliśmy to zrobić już dziś, ale z obiektywnych powodów nie mogliśmy sad

11

teraz nie wieszajcie ... studniowki sa wiec moze to za dlugo nie wisiec ... gdzies po feriach albo na feriach reklamy zrobic big_smile tak ze jak ktos wejdzie po feriach powie :" oooo mamy forum nice" big_smile

12

grzybek... podobasz mi się chłopie - masz właściewe podejście do życia smile co do tego porozwieszania tego po szkole to mielismy taki juz pomysł i jutro go wprowadzimy w zycie. Na razie powiesimy tam gdzie sa ogłoszenia. Po feriach porozwieszamy także w innych miejscach  :]  tak zeby ludzie sie o tym dowiedzieli. Musimy również ogadac z prof. Wnukiem o reklamie na stronce www.loken.pl

P.S. Świetny avatar grzybek  :poklon:  :mrgreen:

"Je**ć leszczy z lamusami się nie pieścić"

13

:>  hehe big_smile  no wiem moj avathar jest wysmienity big_smile mam nadzieje ze zaden ks. sie tu nie pojawi hehe wink rozboj by zrobil pewnie big_smile z reklama na stronei klopotow nie powinno byc smile mr. Wnuk pozwoli na luzie big_smile a co do wywieszek to jakies duze napisy musza byc ;] bo nie kazdemu bedzie sie chcialo rozgladac i szukac tego posrod gaszczu innych newsow tongue i jakis tekst zachecajacy do wchodzenia dac wink  8)

14

nasz szanowny prof. Wnuk już się praktycznie zgodził i udzielił swego błogosławieństwa na start.

15

no to lajcik big_smile  jak cos to ja popytam kumpla ze #stalowki (IRCNet) bo jest takie forum jak  : www.stalowa.wola.prv.pl smile i powiem kumplowi zeby dal jakiegos banerka na forum a wy najwyzej dacie banerek z tamtego forum tutaj ;]] tylko czeba zrobic jakiegos big_smile

16

Tego się akurat Mahdi podjął, nie wiem, co się z tego wykluje wink, ani kiedy, zwlaszcza, ze na feriach beda problemy natury hmm... logistycznej.

17

no na razie raczej nic bo wybywam, swoja droga przegladnij pliki bo do sekcji chyba gallery wrzuciłem jakies logo

18

mahdi to jak masz jakis banner to pisz to dam Altarowi (admin tamtego forum) a on jakos to zrobi tam ;]

19

Piodajcie wymiary i co chcecie, jakies obrazi ktore wkomponowac i zrobie logo.

20

Dzieki za propozycje, jak nie bede sobie radzil to sie do Ciebie zworce o pomoc. Na razie sprobuje sam zrobic

21

nasz szanowny prof. Wnuk już się praktycznie zgodził i udzielił swego błogosławieństwa na start.

Iiijasne, bedziecie to mieli moze za jakies 10 lat, zawsze tak jest u szanownego prof.Wnuka. Wiem co mowie.

And I will strike down upon those with great vengeance and with furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know that my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

22

drogi poprzedniku i przedmowco nieprawda jest ze beda czekali na odpowiedz i zadzialanie pana profa Wnuka 10 lat, nie podcinaj im skrzydel ale nie pisze tego maila by dawac komukolwiek nadzieje gdyz poki co uwazam ze ten czas nie bedzie dluzszy niz 9 lat 11 miesiecy i 30 dni wiec spoko luz nieczym sie nie przejmujcie i niech info o forum sie rozprzestrzenia i to wystarczy nie trzeba oficjalnej aprobaty ze strony profa Wnuka z reszta po co to Wam?? Przeciez nie chcecie zeby nauczyciele czytali Wasze posty bo wtedy zniknie swoboda wypowiedzi ktora ponoc w tym kraju nawet istnieje. Wiec niczym sie nie przejmujcie i istniejcie sobie spokojnie until the end of time
And remember, we exist in the shadow

"...Więc kimże w końcu jesteś?

-Jam częścią tej siły,
która wiecznie zła pragnąc,
wiecznie czyni dobro. (...)"

23

Dzieki za mile slowa smile Co do aprobaty p. Wnuka to szepnelismy mu dwa slowa ze takie cos powstaje. Chcielismy reklamke strzelic na glownej stronie szkoly, ale i bez tego sie obejdzie. Jak widac najlepeij info o forum sie rozchodzi przez poczte pantoflowa. Jest juz 50 wiekszosc z pierwszych klas, zastanawiam sie czy do starszych info nie dotarlo czy po prostu nie chca sie bawic w takie cos?

24

Trzeba sie umiec reklamowac: przekazcie ludziom ze starszych klas (przewodniczacym albo ludziom myslacym w danej klasie - jedno niw wyklucza drugiego) info o takim forum z adresem  i niech oni to rozpowszechnia na ile sie da, ale polecam osobiscie omijajcie szerokim lukiem nauczycieli to bedzie troche wiecej swobody aczkolwiek to jest w stu procentach wasza sprawa i ja w nia nie wnikam. Poki co to widze ze w tematach naukowych mnalo kto pisze a to zle bo takie rzeczy sie przydaja ale mam nadzieje ze z czsem sie rozwinie to forum i bede mial co czytac i gdzie sie rozpisywac i wynurzac. Poki co to pozdrawiam i zycze rozmuju no i przenosze sie popatrzec co w innych tematach clychac

"...Więc kimże w końcu jesteś?

-Jam częścią tej siły,
która wiecznie zła pragnąc,
wiecznie czyni dobro. (...)"

25

Problem w tym ze w starszych klasach nikogo raczej nie znam. Poza tym mamy plany wydrukowac male ogloszenie, skserowac pare razy i porozwieszac po szkole. Ale to po feriach dopiero. Co do tmatow naukowych to zarzuce juz niedlugo jakies zadanko.  :]